wtorek, 25 września 2018.
Strona główna > Wiadomości > Napad na taksówkarza. Reanimacja na drodze krajowej nr 3

Napad na taksówkarza. Reanimacja na drodze krajowej nr 3

Napad na taksówkarza. Reanimacja na drodze krajowej nr 3
Data publikacji: 2018-08-14 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-15 14:40
Wywietleń: 7123 343229

Tuż przed 11 policja w Goleniowie otrzymała informację o incydencie, w wyniku którego ranny został mężczyzna. Do zdarzenia doszło na 55 kilometrze drogi krajowej nr 3 między Babigoszczą a Przybiernowem.

Stan mężczyzny był na tyle poważny, że wezwano lotnicze pogotowie ratunkowe. Mężczyzna był reanimowany. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że został on poszkodowany w czasie napadu.

Policja praktycznie nie udziela w tej sprawie żadnych informacji. Sierżant sztabowy Anna Dygas z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie poinformowała nas jedynie, że „sprawa dotyczy taksówkarza”, i że do zdarzenia doszło około 10.40 we wtorek między Babigoszczą a Przybiernowem. Odesłała nas do rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Niewiele więcej do powiedzenia miała też prok. Małgorzata Wojciechowicz, rzecznik prokuratury. Potwierdziła jedynie, że zgłoszenie, które otrzymała policja dotyczyło „napadu”. Dodała przy tym, że „sprawa jest zbyt świeża, by udzielać konkretnych informacji”, i że „poza tym trwają czynności mające na celu między innymi kwalifikację zdarzenia”.

Dzięki jednemu z naszych Czytelników udało nam się uzyskać fotografie z miejsca zdarzenia. Do sprawy powrócimy.©℗

(r.c.)

Fot. Czytelnik 

Napad na taksówkarza. Reanimacja na drodze krajowej nr 3

Komentarze

torustaxi
Po co tyle kasy na monitoring jak Policja nic nie ustaliła. Jak do mandatów za pierdoły to pierwsi a jak poważna sprawa to śledztwo umożone z powodu jaki tam sobie wymyślą. Serdecznie współczuję rodzinie.
2018-08-15 14:33:52
do debila @ ZS
"..organami chandlują". Szkoda iż jeszcze nie "chandlują" słownikami ortograficznymi, mógłbyś się jeszcze na jeden załapać.
2018-08-15 12:41:18
Gosc
Jeden chłopak na fb wrzucił tekst „ Poszukiwany!!!!!!! Na trasie. Czarny citroen c5!!! Zsw21570 Taksówka. Biały kogut Mir taxi!!!!Napadli mojego tatę kierowcę tej taksówki i zabrali samochód. Prawdopodobnie dwóch mężczyzn i kobieta!!!!!!! Proszę o udostępnienie. Nagroda 30000 zł. Proszę o pomoc w znalezieniu sprawców !!!!! Samochód jest prawdopodobnie w Niemczech !! Napadli go w samochodzie na trasie przybiernow babigoszcz. Prawdopodobnie wsiedli do taty taksówki na postoju przy dworcu UBB w Świnoujściu. Pobili, dusili i wyrzucili z samochodu mojego tatę. Prawdopodobnie trasa przez kolbaskowo pojechali do Niemiec. Możliwe ze to Niemcy ! Jeśli ktoś jest na trasie w Niemczech proszę zwróci uwagę. Znak charakterystyczny auta. Brak srebrnej listwy na tylnym zderzaku. Citroen c5 cross tourer z podwyższonym zawieszeniem. Charakterystyczne plastikowe nadkola. Może posiadać znaki po taksówce, kogut prawdopodobnie ściągnięty.„
2018-08-15 09:56:46
I ciekawe...
Czy ten "Kozak"... to Polak ?
2018-08-15 00:10:59
Zgl
Ja bym przywrócił karę śmierci dla takich
2018-08-14 21:42:30
Cccc
Ja bym przywrócił karę śmierci to by się skurmysyny bali
2018-08-14 21:39:00
Ps
Pewnie zostawia auto w lesie w Niemczech albo na parkingu i ślad po nich zaginie
2018-08-14 18:28:40
ZS
Mało takich na świecie . Juz do domów wchodzą a co będzie pózniej takie czasy i będą jeszcze gorzej . Nawet juz organami chandlują granice wszystkie otwarte powinni zamknąć i pilnować jak kiedyś .
2018-08-14 18:23:18
ZSW
Czemu nie podają szczegółów odnośnie skradzionego pojazdu. Bez sensu, przecież ktoś mógł coś widzieć.
2018-08-14 14:41:03
Grrrr
Złapać, ubić na miejscu i zakopać, nie ma innej kary dla takich łotrów.
2018-08-14 13:52:54