czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nadal świętują..?

Nadal świętują..? (akt. 1)

Nadal świętują..?
Data publikacji: 2016-01-02 11:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:50
Wywietleń: 1606 83946

- Służby odpowiedzialne za oczyszczanie szczecińskich ulic najwyraźniej nadal świętują - uważa nasz fotoreporter Robert Stachnik. - Centrum miasta wygląda tak, jakby sylwestrowo-noworoczna zabawa dopiero się zakończyła. - A wolne mają najwyraźniej także ci, którzy te służby powinni nadzorować.

Problem z posylwestrowymi pozostałościami rzuca się w oczy nie tylko w centrum miasta: puste butelki, opakowania po fajerwerkach i zimnych ogniach czy inne śmieci walają się praktycznie we wszystkich szczecińskich dzielnicach, na chodnikach i co gorsza – na jezdniach.

Firmy sprzątające Szczecin najwyraźniej zaspały, ale współodpowiedzialność za ten bałagan ponoszą także ci, którzy zostawili takie ślady po swojej szampańskiej zabawie...

(isz)

Fot. R.STACHNIK/K.STRÓŻYK

Nadal świętują..? Nadal świętują..? Nadal świętują..? Nadal świętują..?

Komentarze

Po pensji... lub zwolnic ze stanowiska...,
A co na to odpowiedzialni we Wladzach Miasta... ktorzy co miesiac pobieraja wysokie pensje (!) by wszystko w Szczecinie dobrze funkcjonowalo...rowniez i zaraz po Sylwestrze ? Jak Nas widza... to tak pozniej o Nas mowia i pisza... ! !
2016-01-02 22:36:46
Ślady
Ślady były , są i będą widoczne przez cały rok tylko nie wiadomo dla czego dostaje się służbą porządkowym nie opróżniły kosza na śmieci tak to jest jeden przykład i z tym się można zgodzić ale kiedy uw kosz na śmieci zostanie opróżniony i zostaje pusty jakoś omijany jest przez tych co przez cały rok robią brud ,chlew i syf taka trzoda pokazuje swoje idiotyczne podejście do porządku .Dozorcy domów sprzątający co dziennie też nie mają łatwego zadania ile by się nie nasprzątali i tak pozostaną miejsca w takim samym stanie zabrudzone .O czym to świadczy , że najlepiej zgonić na psie kupy a pomijać to co zostawia ślad ta ludzka trzoda !
2016-01-02 15:48:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie