Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Nadal świętują..? (akt. 1)

Data publikacji: 02 stycznia 2016 r. 11:26
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:39
Nadal świętują..?
 

- Służby odpowiedzialne za oczyszczanie szczecińskich ulic najwyraźniej nadal świętują - uważa nasz fotoreporter Robert Stachnik. - Centrum miasta wygląda tak, jakby sylwestrowo-noworoczna zabawa dopiero się zakończyła. - A wolne mają najwyraźniej także ci, którzy te służby powinni nadzorować.

Problem z posylwestrowymi pozostałościami rzuca się w oczy nie tylko w centrum miasta: puste butelki, opakowania po fajerwerkach i zimnych ogniach czy inne śmieci walają się praktycznie we wszystkich szczecińskich dzielnicach, na chodnikach i co gorsza – na jezdniach.

Firmy sprzątające Szczecin najwyraźniej zaspały, ale współodpowiedzialność za ten bałagan ponoszą także ci, którzy zostawili takie ślady po swojej szampańskiej zabawie...

(isz)

Fot. R.STACHNIK/K.STRÓŻYK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Po pensji... lub zwolnic ze stanowiska...,
2016-01-02 22:36:46
A co na to odpowiedzialni we Wladzach Miasta... ktorzy co miesiac pobieraja wysokie pensje (!) by wszystko w Szczecinie dobrze funkcjonowalo...rowniez i zaraz po Sylwestrze ? Jak Nas widza... to tak pozniej o Nas mowia i pisza... ! !
Ślady
2016-01-02 15:48:50
Ślady były , są i będą widoczne przez cały rok tylko nie wiadomo dla czego dostaje się służbą porządkowym nie opróżniły kosza na śmieci tak to jest jeden przykład i z tym się można zgodzić ale kiedy uw kosz na śmieci zostanie opróżniony i zostaje pusty jakoś omijany jest przez tych co przez cały rok robią brud ,chlew i syf taka trzoda pokazuje swoje idiotyczne podejście do porządku .Dozorcy domów sprzątający co dziennie też nie mają łatwego zadania ile by się nie nasprzątali i tak pozostaną miejsca w takim samym stanie zabrudzone .O czym to świadczy , że najlepiej zgonić na psie kupy a pomijać to co zostawia ślad ta ludzka trzoda !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA