niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nadal świętują..?

Nadal świętują..? (akt. 1)

Nadal świętują..?
Data publikacji: 2016-01-02 11:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:50
Wywietleń: 1703 83946

- Służby odpowiedzialne za oczyszczanie szczecińskich ulic najwyraźniej nadal świętują - uważa nasz fotoreporter Robert Stachnik. - Centrum miasta wygląda tak, jakby sylwestrowo-noworoczna zabawa dopiero się zakończyła. - A wolne mają najwyraźniej także ci, którzy te służby powinni nadzorować.

Problem z posylwestrowymi pozostałościami rzuca się w oczy nie tylko w centrum miasta: puste butelki, opakowania po fajerwerkach i zimnych ogniach czy inne śmieci walają się praktycznie we wszystkich szczecińskich dzielnicach, na chodnikach i co gorsza – na jezdniach.

Firmy sprzątające Szczecin najwyraźniej zaspały, ale współodpowiedzialność za ten bałagan ponoszą także ci, którzy zostawili takie ślady po swojej szampańskiej zabawie...

(isz)

Fot. R.STACHNIK/K.STRÓŻYK

Nadal świętują..? Nadal świętują..? Nadal świętują..? Nadal świętują..?

Komentarze

Po pensji... lub zwolnic ze stanowiska...,
A co na to odpowiedzialni we Wladzach Miasta... ktorzy co miesiac pobieraja wysokie pensje (!) by wszystko w Szczecinie dobrze funkcjonowalo...rowniez i zaraz po Sylwestrze ? Jak Nas widza... to tak pozniej o Nas mowia i pisza... ! !
2016-01-02 22:36:46
Ślady
Ślady były , są i będą widoczne przez cały rok tylko nie wiadomo dla czego dostaje się służbą porządkowym nie opróżniły kosza na śmieci tak to jest jeden przykład i z tym się można zgodzić ale kiedy uw kosz na śmieci zostanie opróżniony i zostaje pusty jakoś omijany jest przez tych co przez cały rok robią brud ,chlew i syf taka trzoda pokazuje swoje idiotyczne podejście do porządku .Dozorcy domów sprzątający co dziennie też nie mają łatwego zadania ile by się nie nasprzątali i tak pozostaną miejsca w takim samym stanie zabrudzone .O czym to świadczy , że najlepiej zgonić na psie kupy a pomijać to co zostawia ślad ta ludzka trzoda !
2016-01-02 15:48:50

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie