Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Na Wilczej naprawiają szkody po ulewie

Data publikacji: 26 czerwca 2019 r. 12:51
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:43
Na Wilczej naprawiają szkody po ulewie
 

Uszkodzony po niedawnej ulewie odcinek ulicy Wilczej w Szczecinie naprawiany jest w środę (26 czerwca) około 80 metrów od skrzyżowania ul. Obotryckiej z ul. Przyjaciół Żołnierza.

Jak nas poinformował Tomasz Makowski, rzecznik Zakładu Wodociągu i Kanalizacji, po niedawnej burzy ucierpiała nawierzchnia jezdni wraz z częścią studzienki kanalizacyjnej. Trzeba będzie wymienić 30 metrów kwadratowych zapadniętego asfaltu.

- Wykonana już została podbudowa i pracownicy firmy Strabag położyli pierwszą warstwę asfaltu. Będą dwie - tłumaczy rzecznik.

Roboty mają zostać zakończone do środowego wieczora, jednak utrudnienia w ruchu potrwają do czwartkowego poranka. Nie sprzyja bowiem upał, który opóźnia tężenie asfaltu. Na razie ruch odbywa się wahadłowo więc tworzą się korki, a autobusy komunikacji miejskiej mają opóźnienia. Po południu mają zostać ustawione światła sygnalizacyjne, które będą sterować ruchem naprzemiennie.

- Przepraszamy za utrudnienia i prosimy kierowców oraz pieszych o uwagę - dodał Tomasz Makowski.

(kl)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gość
2019-06-26 22:22:39
"dlaczego tego typu prace nie są wykonywane w nocy kiedy ruch jest znikomy , i proszę mi nie mówić że cisza nocna itp. , " Przede wszystkim trzeba pracownikom zapłacić za pracę w godzinach nocnych, a jak jeszcze dojdą nadgodziny... ;)
taki tam
2019-06-26 20:26:48
dlaczego tego typu prace nie są wykonywane w nocy kiedy ruch jest znikomy , i proszę mi nie mówić że cisza nocna itp. , jedną noc trochę coś by tam pomajstrowali a nie że tysiące samochodów i osób stoi , co za tym idzie , stres , koszty , no i ekologia , przecież spaliny wdychamy ale potem rajcowie się podniecają że kupili jeden pojazd elektryczny za kilkadziesiąt tysięcy , propaganda i koniunktura się nakręca , pozdrawiam myślących ...
Naprawa
2019-06-26 15:33:40
A kiedy znikną barierki naul. Willowej.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA