wtorek, 10 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Na Sczanieckiej bez zmian...

Na Sczanieckiej bez zmian...

Na Sczanieckiej bez zmian...
Data publikacji: 2017-09-03 17:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:48
Wywietleń: 3193 290795

Na nic barierki i znaki zakazujące wjazdu. Ulica Sczanieckiej, z której teoretycznie korzystać powinny tylko autobusy, taksówki, służby komunalne i pojazdy uprzywilejowane, wciąż "służy" kierowcom.

Na razie na placu budowy nic się nie dzieje, ale być może już w poniedziałkowy poranek się to zmieni. Ciekawe, ilu kierowców będzie wtedy "zaskoczonych"...?

Dobrze byłoby, gdyby na obu końcach zamkniętej arterii pojawiły się odpowiednie służby.

(t)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

Na Sczanieckiej bez zmian...

Komentarze

lizard
Na 9Maja Pomorzany jest to samo kierowcy nie respektują znaków
2017-09-04 14:22:34
Jan
"Pieniądze leżą na ulicy." W tym wypadku powiedzenie ma charakter dosłowny. "Jaki tam był znak? 500 zł mandat." I wszystko w temacie szczecińskich kierowców - wsiowych cwaniaczków.
2017-09-03 20:46:28
Kierowca
Na Szczanieckiej bez ,na Wiejskiej bez zmian ,na Mickiewicza bez zmian,czyli panstwo istnieje teoretycznie i jest bez ZMIAN.
2017-09-03 20:07:35
No tak
A tzw. Służby nie mają co robić tylko pilnować PUSTEJ DROGI?
2017-09-03 19:33:31
nx
jeśli prace będą prowadzone na jedną zmianę, to po kiego grzyba blokować ulicę na całą dobę. @Dziad borowy ma 100% racji
2017-09-03 19:27:34
kierowca
Jak jeszcze nic się nie dzieje, to dlaczego już jest zakaz? Może redakcja przeprowadzi dziennikarskie śledztwo?
2017-09-03 17:57:48
dziad borowy
A może dobrze byłoby , aby w takich newralgicznych miejscach , prace prowadzone byłyby całą dobę ?
2017-09-03 17:26:30
Simca
Zamkniecie tak ruchliwej drogi dojazdowej z polnocnych dzielnic do centrum, na poczatku roku szkolnego, tuz po sezonie urlopowym to pomysl l"genialny; gratulacje