czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Na pętli Krzekowo pezjaż bez zmian

Na pętli Krzekowo pezjaż bez zmian

Na pętli Krzekowo pezjaż bez zmian
Data publikacji: 2016-07-21 12:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:08
Wywietleń: 1386 145037

Minęły kolejne dwa tygodnie, a krajobraz bez zmian. Mowa o zapadniętej jezdni z pachołem pośrodku, którą od wielu tygodni muszą omijać autobusy miejskie dojeżdżające do pętli na szczecińskim Krzekowie. Pisaliśmy o tym miejscu, podkreślając, że to nie pierwszy przypadek, kiedy ZDiTM skutecznością nie grzeszy i nie jest w stanie sobie poradzić z tą dziurą i zapadniętą pokrywą studzienki z instalacjami tuż na wjeździe dla autobusów całkiem niedaleko swej siedziby. Ta mieści się – przypomnijmy – przy ul. Klonowica.

A dziura, o której mowa, od tygodni zastawiona jest tradycyjnie pachołem ze znakiem centralnie pośrodku zdewastowanego pasa dojazdu na pętli „Krzekowo”. Do pachoła – ku uciesze kierowców i przechodniów – przytroczono znak ostrzegawczy o robotach drogowych.

W dniu naszej poprzedniej publikacji na ten temat skontaktowała się z nami Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa ZDiTM ze stosownym wyjaśnieniem. Oto ono: - Wspomniana studnia na wjeździe na pętlę autobusową Krzekowo stanowi własność telekomunikacji Orange Polska S.A.. 1 lipca zgłosiliśmy awarię urządzenia, które zostało zabezpieczone i przyjęte do naprawy przez telekomunikację - odpowiedziała nam H. Pieczyńska. - Z posiadanych przez nas informacji wynika, że studnia jest poważniej uszkodzona, a telekomunikacja w chwili obecnej zamówiła odpowiednie elementy potrzebne do naprawy urządzenia.

Za wyjaśnienie ZDiTM dziękujemy. Co samej sytuacji w niczym nie zmienia. Widać, że wobec spółki telekomunikacyjnej siła przekonywania i mobilizacji w sytuacjach awaryjnych w przypadku ZDiTM jest żadna. I w takim razie teraz oczekujemy, że przedstawiciele Orange Polska S.A. udzielą nam rychło odpowiedzi, ile czasu jeszcze spółce zajmie sprowadzanie odpowiedniego sprzętu, urządzeń i kiedy uszkodzenie to wreszcie naprawi. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

 

Na pętli Krzekowo pezjaż bez zmian Na pętli Krzekowo pezjaż bez zmian

Komentarze

kabel
'orange' nigdy się nie spieszy chyba że studzienka/pokrywa się zawali całkiem tzn będzie otwór tak że ktoś wpadnie do środka, to i nawet policja się zjawi wtedy na miejscu.
2016-07-22 09:56:14
Czytelnik
To wina służb porządkowych w naszym mieście i brak zdecydowanych działań Policji oraz Straży Miejskiej.Firma samowolnie zajęła pas drogowy,postawiła znaki także bezprawnie i uważa że sprawę da się odwlec w czasie.Prawo jest równe dla wszystkich,nie ma świętych krów.Dziwi mnie więc bezczynność i zaniechanie Policji oraz Straży Miejskiej na takie bezprawne działania tego typu podmiotów.Gdyby to zrobił przysłowiowy Nowak-Policja lub dzielny wojak strażnik byliby u niego następnego już dnia lub tego samego.Jaki ma być zatem stosunek do poszanowania prawa,skoro Ci co go mają egzekwować sami je łamią.
2016-07-21 12:52:14
zs
Nie wiem czemu przy remoncie pętli nie zburzono tych bud, wyglada to tragicznie
2016-07-21 12:30:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy