Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Na oddziale położniczym. Upominki dla mam i maluchów

Data publikacji: 27 maja 2019 r. 16:01
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Na oddziale położniczym. Upominki dla mam i maluchów
 

– Liczba urodzeń spada u nas od trzech lat, ale od piątku na osiemnaście łóżek aż piętnaście jest zajęte przez panie z nowo narodzonymi ośmioma chłopcami i siedmioma dziewczynkami – powiedziała Zofia Wiśniewska, położna oddziałowa w szpitalu wojewódzkim w Koszalinie. W poniedziałek (27 maja) było tu wyjątkowo uroczyście, bo z życzeniami z okazji Dnia Matki przyszedł Andrzej Kondaszewski, dyrektor lecznicy.

Szef szpitala nie zjawił się z pustymi rękami. W torbach były upominki, głównie artykuły higieniczne, jak płyn do kąpieli niemowląt i dorosłych czy balsam do ciała.

– Przydadzą się mamom podczas pobytu w szpitalu i po powrocie do domów – uważa Aneta Artkowska-Leszcz, kierownik działu jakości i marketingu w lecznicy.

W sobotę urodziła się Lilka. To już trzecie dziecko pani Marty z Koszalina. Wcześniej z mężem byli dumni z 13-letniej dziś Julii i 5-letniego Olka. Macierzyństwo to dla kobiety nie tylko matczyne obowiązki.

– Dobra mama dobrze wychowuje dziecko – tak koszalinianka zdradziła receptę na udane życie rodzinne. ©℗

(m)

Fot. Wiesław Miller

Na zdjęciu: Pani Marta z Koszalina była jedyną z piętnastu matek, która zgodziła się być do dyspozycji licznie przybyłych dziennikarzy. Pozostałe mamy peszyła obecność mikrofonów i kamer. – Są zmęczone po porodzie – tłumaczył ich zachowanie personel szpitalnego oddziału położniczego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dla calej 15-ki...
2019-05-27 23:14:15
Powodzenia w wychowaniu...!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA