Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Na dobrą stronę mocy

Data publikacji: 2015-09-14 18:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:34
Na dobrą stronę mocy
 

Pieszczoszka Leia i charakterny Yoda - dla tej nieprzeciętnej dwójki kociaków wolontariusze schroniska szukają dobrych ludzi i domów. Rodzeństwo niegdyś wciśnięte w kąt klatki i gasnące, teraz mruczeniem okazuje światu wielkie zainteresowanie.

Maluchy mają teraz po 4 miesiące. Trafiły do schroniska w momencie największego „wysypu" kociaków.

- Zapomniane przez świat przestały walczyć o życie i niknęły w oczach. Wypatrzone przez wolontariuszkę szybko trafiły do domu tymczasowego, w którym pomału - choć nie bez emocji - doszły do siebie - wspomina Dagny, opiekująca się schroniskowymi kociakami. - Maluchy teraz są nie do poznania: zdrowe, wesołe i pełne życia. Yoda bardziej charakterny, niezadowolenie okazuje syczeniem. Jest trochę płochliwy i potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację w nowym miejscu. Natomiast Leia to urocza pieszczoszka. Uwielbia głaskanie, co okazuje głośnym mruczeniem.

Jak to rodzeństwo: są bardzo zżyci ze sobą. Uwielbiają wspólne gonitwy, przepychanki i podgryzanki. Śpią wtuleni w siebie. Najlepiej więc, by trafili do jednego domu. Jednak na tym etapie życia - jak twierdzi ich opiekunka - można je rozdzielić. Bo na pewno szybko odnajdą się w nowym otoczeniu.

Są bardzo grzeczne. Niewybredne, bo jedzą zarówno suchą, jak i mokrą karmę. Apetyt im dopisuje. Zostały odrobaczone i zaszczepione. Gotowe do przygarnięcia i pokochania.

Zainteresowani adopcją maluchów są proszeni o kontakt z wolontariuszką Dagny - tel. 516 661 141.

(an)
Fot. Dagny

Na zdjęciu: Się gapisz? Lepiej przytul kociaki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

USA.
2015-09-14 20:50:12
z chenca bym je wzal sa takie ladne, jak wszystkie kocaki.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA