piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Na dobrą stronę mocy

Na dobrą stronę mocy

Na dobrą stronę mocy
Data publikacji: 2015-09-14 18:00
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:03
Wywietleń: 1190 20262

Pieszczoszka Leia i charakterny Yoda - dla tej nieprzeciętnej dwójki kociaków wolontariusze schroniska szukają dobrych ludzi i domów. Rodzeństwo niegdyś wciśnięte w kąt klatki i gasnące, teraz mruczeniem okazuje światu wielkie zainteresowanie.

Maluchy mają teraz po 4 miesiące. Trafiły do schroniska w momencie największego „wysypu" kociaków.

- Zapomniane przez świat przestały walczyć o życie i niknęły w oczach. Wypatrzone przez wolontariuszkę szybko trafiły do domu tymczasowego, w którym pomału - choć nie bez emocji - doszły do siebie - wspomina Dagny, opiekująca się schroniskowymi kociakami. - Maluchy teraz są nie do poznania: zdrowe, wesołe i pełne życia. Yoda bardziej charakterny, niezadowolenie okazuje syczeniem. Jest trochę płochliwy i potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację w nowym miejscu. Natomiast Leia to urocza pieszczoszka. Uwielbia głaskanie, co okazuje głośnym mruczeniem.

Jak to rodzeństwo: są bardzo zżyci ze sobą. Uwielbiają wspólne gonitwy, przepychanki i podgryzanki. Śpią wtuleni w siebie. Najlepiej więc, by trafili do jednego domu. Jednak na tym etapie życia - jak twierdzi ich opiekunka - można je rozdzielić. Bo na pewno szybko odnajdą się w nowym otoczeniu.

Są bardzo grzeczne. Niewybredne, bo jedzą zarówno suchą, jak i mokrą karmę. Apetyt im dopisuje. Zostały odrobaczone i zaszczepione. Gotowe do przygarnięcia i pokochania.

Zainteresowani adopcją maluchów są proszeni o kontakt z wolontariuszką Dagny - tel. 516 661 141.

(an)
Fot. Dagny

Na zdjęciu: Się gapisz? Lepiej przytul kociaki.

Komentarze

USA.
z chenca bym je wzal sa takie ladne, jak wszystkie kocaki.
2015-09-14 20:50:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”