Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Musimy być zjednoczeni w obliczu absolutnego zła

Data publikacji: 23 listopada 2015 r. 20:34
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:35
Musimy być zjednoczeni w obliczu absolutnego zła
Fot. Robert Stachnik  

Pierre Buhrel, ambasador Francji w Polsce, gościł w poniedziałek w Szczecinie.

W rozmowie z Kurierem Szczecińskim podkreślił m.in. jak ogromnie ważne było duchowe wsparcie udzielone przez Polakow Francji po zamachach 13.11. - Będę głosił na wszystkie strony świata podziw  i wdzięczność dla Polaków za wyrazy solidarności. To było niesamowite.

Podkreślił takze konieczność wspólnej walki Europy z tzw. Państwem Islamskim. - Musimy być zjednoczeni w obliczu zła, zła absolutnego, bo tym właśnie jest IS. Złem absolutnym.

Wywiad z ambasadorem Pierrem Buhrel w weekendowym wydaniu KurieraSzczecińskiego.

(lem)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

BRawo
2015-11-24 11:44:55
Racja, należy być zjednoczonym w obliczu absolutnego zła. Niech każdy nałoży sobie na zdjęcie profilowe, w portalach społecznościowych, filtr w barwach Francji. Tylko tak pokona się napastników!
My tak... a Oni po swojemu,
2015-11-23 23:58:30
A nikt z Rzadzacych we Francji wczesniej nie zastanowil sie... ze przy takiej ilosci wpuszczanych do Francji IS-lamistow o innej Kulturze, Religi i Obyczajach... predzej czy pozniej zacznie dochodzic - do mniejszych czy wiekszych konfliktow i tragedi...? Historia z dawnych lat...dosc czesto podobnym kolem lubi sie toczyc...i zadna wczesniejsza "nauczka" nie powinna pojsc w las ! !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA