Czwartek 27 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Można pomóc dzieciom

Data publikacji: 2017-05-27 07:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:41
Można pomóc dzieciom
 

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości – siostrzanym programem Szlachetnej Paczki, prowadzonym przez Stowarzyszenie Wiosna. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z projektantem Michałem Szulcem, który stworzył unikatową kolekcję stylowych przypinek i breloków. Można je kupić także w Szczecinie. Dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie na rzecz Akademii.

Michał Szulc stworzył kolekcję charytatywnych dodatków, których projekty odwołują się do bohaterstwa – zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają przeciwności losu, jak i tych, którzy niosą im pomoc. Sprzedawane w szczecińskich sklepach TK Maxx w Galerii Kaskada i CH Atrium Molo charytatywne przypinki mają formę kolorowych medali – takich, jakimi odznacza się prawdziwych bohaterów. Cena każdego z nich to 5 zł. Skórzane breloki w kolorach TK Maxx i Akademii (białym, czerwonym i niebieskim), przedstawiają natomiast główne hasło kampanii: „Jak dorosnę zostanę”. Cena każdego z nich to 10 zł. Dochód ze sprzedaży dodatków zasili program Akademia Przyszłości, pomoże w zasponsorowaniu indywidualnych programów edukacyjnych dla dzieci – również ze Szczecina i okolic.

Akademia Przyszłości już od 14 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Dzięki indywidualnym programom edukacyjnym podopieczni zyskują odwagę, by z pełnym przekonaniem dokończyć zdanie „Jak dorosnę zostanę…”. Inicjatywa uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom Akademii Przyszłości dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwsze. W tym roku TK Maxx wraz z Akademią Przyszłości planują pomóc 2000 dzieci w całej Polsce.

Poza charytatywną kolekcją, w szczecińskich sklepach TK Maxx, prowadzona jest zbiórka funduszy. Między 20 maja a 1 czerwca, przy wszystkich kasach znajdują się specjalne puszki, w których można zostawić datek na rzecz Akademii. Dodatkowo, w weekend 27-28 maja odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci.

(g)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Skajper
2017-05-27 09:03:21
Mozna tez codziennie pomagac -wystarczy klikac w klikacze na stronach, reklamodawcy placa za to, www.poomoc.pl www.codzienniepomagam.pl ,malo kto zna te strony a pomoc mozna ,sam pajacyk to za mało:) ,do dzieła :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA