poniedziałek, 17 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Motocyklista uderzył w znak

Motocyklista uderzył w znak

Motocyklista uderzył w znak
Data publikacji: 2016-06-16 20:34
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:06
Wywietleń: 4336 139500

Tuż przed godziną 20 w czwartek w rejonie skrzyżowania ulic Mieszka I i Wierzbowej w Szczecinie miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty.

Według ustaleń policji prowadzący motocykl najprawdopodobniej jechał z nadmierną prędkością i uderzył w znak drogowy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

(mir)

Fot. Anna GNIAZDOWSKA

Komentarze

zal
ogarnijcie sie!!! nie jeden raz byłam swiadkiem jak ktos autem zajechal droge motocykliscie i mam pomalu wrazenie ze to wszystko jest robione specjalnie! ludzie ktorych znam na 2 kolach sa wspaniali maja lep na karku jak smigaja na moto i ogolnie ich szanuje zwlaszcza zmotoryzowanych w szczecinie!!!
2016-06-18 09:31:24
Szkoda mi was
Słów brakuje na to co wypisujecie... Nie byliście na miejscu w przeciwieństwie do mnie, więc zamknąć buźki i nie wypowiadać się proszę!!!! Jakis pseudo dziennikarz pisze coś co gdzies usłyszał, nie zasięgając informacji u źródła. Brak profesjonalizmu!!! Chłopak na motorze niczemu nie winien. Rozmawiałam z nim po zdarzeniu do momentu przyjazdu karetki, cudowny, mądry dzieciak. Z całego serca życzę mu powrotu do zdrowia. Trzymam za Ciebie kciuki!!! Zdrowiej szybko!!!
2016-06-17 22:06:11
@Anonimowy
Nie mam nic przeciwko motocyklistom, ale ta debilna akcja "PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE", bardziej im zaszkodziła, niż pomogła.
2016-06-17 21:33:37
Anonimowy
Ludzie jak patrzę na wasze komentarze, to mi się żal robi... Was, bo każdego motocyklistę ocenianie jako bandziora ulicznego, który pędzi 150 km/h w zabudowanym... Artykuł prawdopodobnie nie mówi całej prawdy, bo Ford, który stoi przy znaku, ma uszkodzony bok, wiec na 80% to on zmieniając pas wjechał w motocykliste...
2016-06-17 16:41:04
879SW
Salon Opla ma monitoring , jak uszkodził się samochód? Tego nie piszą... Mojemu przyjacielowi życzę zdrowia i oby z tego wyszedł. A wam poszukiwaczom organów życzę najgorszego!!
2016-06-17 16:36:31
do rob:
motocyklista może i jest dawcą nerek ale TY nie możesz być nawet dawcą mózgu!!!
2016-06-17 14:01:26
znak nie patrzył w lusterka...
... i wtargnął na jezdnię w miejscu nie dozwolonym, nie zachowując szczególnej ostrożności, nie posiadał kamizelki odblaskowej i zapewne był pod wpływem... Z drugiej strony szkoda człowieka.
2016-06-17 10:38:35
mak znak
Motocyklisto bądź ostrożny "Znaki są wszędzie"
2016-06-17 10:22:44
rob
no i dobrze na jakis czas kolejny dawca nerek wyeliminowal sie sam z ruchu
2016-06-17 09:19:40
Moto
Natychmiast trzeba napisać skargę do wydziału oznakowania, ponieważ znak był nieprawidłowo zlokalizowany i zaatakował tego biednego motocyklistę. Poza tym, jak można oczerniać kierowcę motocykla, skoro wiadomo, że oni jeżdżą zgodnie z przepisami.
2016-06-17 08:09:02
zapewne
znak nie patrzył w lusterka...