Czwartek 08 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Morsy ze Stargardu zaczęły sezon. Pierwsza zimna kąpiel za nimi [GALERIA]

Data publikacji: 2022-10-01 21:32
Ostatnia aktualizacja: 2022-10-03 09:24
Morsy ze Stargardu zaczęły sezon. Pierwsza zimna kąpiel za nimi
 

Dziś (1 października) Stargardzki Klub Morsów Miedwianie zainaugurował sezon. We wspólnej kąpieli w wodach Miedwia wzięło udział ok. 70 osób.

Po półrocznej przerwie Miedwianie - Stargardzki Klub Morsów znów zagościł na plaży w Morzyczynie.

- Stęskniliśmy się za sobą i za zimnymi kąpielami – mówi Marzena Wójcik, prezes stargardzkiego klubu Miedwianie, skupiającego miłośników zimnych kąpieli ze Stargardu i okolic.

Miedwianie gościli dziś zaprzyjaźnione morsy ze Szczecińsko - Polickiego Klubu Morsów im. Zbyszka Ulatowskiego oraz dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie. Nim wszyscy weszli do wody, uczestniczyli w rozgrzewce, którą poprowadziła Monika Wiśniewska z OSiR. Pogoda była dziś iście sztormowa; mocno wiało i padał deszcz, co jednak nie przeszkodziło morsom w szaleństwach w wodzie.

- Było cudownie! - mówi Małgorzata Korczyk ze Stargardu. - Deszcz nam w ogóle nie przeszkadzał w kąpieli, bo i tak przecież byliśmy mokrzy. Morsuję od 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Mam
problemy z kręgosłupem, konieczna jest krioterapia. Morsując, mam ją za darmo. Ja morsuję niemal codziennie. Mam basen przy domu, więc kąpię się w nim nawet zimą. Samo zdrowie!
Miedwianie zapraszają wszystkich chętnych w swoje szeregi.

Tekst i fot. (w)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

klemens
2022-10-03 09:20:28
tak , tak zaczynamy wyścig do kamery . To się chyba nazywa narcyzm ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA