czwartek, 29 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Morsy zakończyły sezon lodami

Morsy zakończyły sezon lodami

Morsy zakończyły sezon lodami
Data publikacji: 2018-04-21 17:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:08
Wywietleń: 1720 324159

Było wesoło, ciepło i słonecznie. Nad jeziorem Głębokie w Szczecinie morsy zakończyły udany sezon. Zimą kąpały się nie tylko lokalnie ale i globalnie - m.in. w polskim Bałtyku a także w Norwegii i w Bajkale. 

Członkowie Szczecińsko-Polickiego Klub Morsów im. Zbyszka Ulatowskiego tym razem się nie kąpali. Być może dlatego, że temperatura powietrza - choć niekoniecznie wody w jeziorze - była zupełnie niemorsowa. Najpierw więc był wykład o dobrodziejstwach kąpieli w lodowatych zbiornikach wodnych i o krioterapii. Każdy ze słuchaczy skonsumował pysznego loda na patyku, ufundowanego przez jednego ze sponsorów. Tym razem każdy mors ochłodził się więc od środka. 

Potem plaża stała się areną gier i zabaw. Między innym ścigano się w workach, rzucano piłką lekarską, przeciągano linę. Nie zabrakło rytmicznej muzyki. 

Szkoda tylko, że tym razem nie dopisali widzowie. Niehandlowa niedziela sprawiła, że szczecinianie zamiast na spacery pojechali w sobotę na zakupy. To dla szefostwa morsów wskazówka, aby w przyszłym sezonie organizować imprezy właśnie w niedzielę, gdy mieszkańcy i oni sami będą mieli więcej wolnego czasu.

(kl)

Fot. Marek Klasa

Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie