poniedziałek, 28 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Morsy zakończyły sezon lodami

Morsy zakończyły sezon lodami

Morsy zakończyły sezon lodami
Data publikacji: 2018-04-21 17:51
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-22 01:12
Wywietleń: 480 324159

Było wesoło, ciepło i słonecznie. Nad jeziorem Głębokie w Szczecinie morsy zakończyły udany sezon. Zimą kąpały się nie tylko lokalnie ale i globalnie - m.in. w polskim Bałtyku a także w Norwegii i w Bajkale. 

Członkowie Szczecińsko-Polickiego Klub Morsów im. Zbyszka Ulatowskiego tym razem się nie kąpali. Być może dlatego, że temperatura powietrza - choć niekoniecznie wody w jeziorze - była zupełnie niemorsowa. Najpierw więc był wykład o dobrodziejstwach kąpieli w lodowatych zbiornikach wodnych i o krioterapii. Każdy ze słuchaczy skonsumował pysznego loda na patyku, ufundowanego przez jednego ze sponsorów. Tym razem każdy mors ochłodził się więc od środka. 

Potem plaża stała się areną gier i zabaw. Między innym ścigano się w workach, rzucano piłką lekarską, przeciągano linę. Nie zabrakło rytmicznej muzyki. 

Szkoda tylko, że tym razem nie dopisali widzowie. Niehandlowa niedziela sprawiła, że szczecinianie zamiast na spacery pojechali w sobotę na zakupy. To dla szefostwa morsów wskazówka, aby w przyszłym sezonie organizować imprezy właśnie w niedzielę, gdy mieszkańcy i oni sami będą mieli więcej wolnego czasu.

(kl)

Fot. Marek Klasa

Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami Morsy zakończyły sezon lodami

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”