czwartek, 13 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką”

Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” [GALERIA]

Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką”
Data publikacji: 2019-10-19 15:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-20 08:05
Wywietleń: 3002 423259

Szczecińsko-Policki Klub "Morsy" rozpoczął w sobotę sezon 2019/2020 nad Jeziorem Głębokim. Przy tej okazji otwarto "morsówkę", czyli pomieszczenie służące za przebieralnię. Dotychczasowe było zbyt małe, bo osób morsujących przybywa. Nowa "morsówka" została wybudowana dzięki pracy społecznej, przy wsparciu finansowym miasta Szczecina i gminy Police. Pierwszej kąpieli w tym sezonie towarzyszył wodny jogging i fitness przy muzyce.

Fot. Marta Teszner

Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką” Morsy rozpoczęły sezon z nową „morsówką”

Komentarze

Aalle
Też mi morsowanie. Takie ciepełko, że sam bym się wykapał, ale nie mogę znaleźć kąpielówek. Hi hi ;-) Trzymajcie się ciepło
2019-10-20 07:03:25

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
27
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie