Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Moc atrakcji podczas Pikniku nad Odrą [GALERIA]

Data publikacji: 12 maja 2018 r. 16:04
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:10
Moc atrakcji podczas Pikniku nad Odrą
 

Wiele atrakcji czeka na mieszkańców podczas tegorocznej edycji Pikniku nad Odrą. Impreza na Wałach Chrobrego rozpoczęła się w sobotę (12 maja).

Podczas imprezy nie brakuje atrakcji dla najmłodszych i dobrej muzyki. W tym roku ponownie stanęły place zabaw, wesołe miasteczko, scena z występami muzycznymi oraz pokazami tanecznymi. Odwiedzający mogą wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Na piknikowej scenie wystąpi wiele zespołów muzycznych.

Na Wałach Chrobrego stoi wielkie palenisko oraz ogromny gar, a w nim zupa ziemniaczana, którą przygotowali partnerzy imprezy – goście z Brandenburgii. Według organizatorów, posiłkiem będzie mogło się poczęstować aż 10 tysięcy osób.

Jednym z gwoździ programu Pikniku nad Odrą są targi turystyczne Market Tour, na których swoją ofertę prezentują zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy z Czech, Niemiec i Węgier. Wśród nich nie brakuje stoisk z ofertą Zachodniopomorskiego.

Dodatkowo w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków mieszkańcy i turyści mogą spróbować dań kuchni meksykańskiej, bliskowschodniej, japońskiej, amerykańskiej, francuskiej, hiszpańskiej oraz polskiej serwowanych z barów na kółkach.

Ł.T

Fot. Grzegorz Siwa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

mis
2018-05-14 09:42:18
Co sie najbardziej rzucalo w oczy to gabaryty ludzkie, przerazajaca ilosc otylych ludzkich bryl,bez formy bezksztaltu zaniedbane grube baby nie kobiety pochalaniajace kaloryczne jedzenie wygladajace jak slonice lub dobrze uwedzona szynki, ludzi ubrani tak jakby nie posiadali luster, co druga kobieta gruba i zaniedbana oto obraz ludzkosci odwiedzajacej ludyczna impreze

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA