poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Mobilna Karta Miejska także na iOS

Mobilna Karta Miejska także na iOS

Mobilna Karta Miejska także na iOS
Data publikacji: 2017-10-12 07:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:29
Wywietleń: 916 296068

Z Mobilnej Karty Miejskiej mogą już także korzystać użytkownicy systemu IOS.  Wystarczy, że pobiorą intuicyjną aplikację, która krok po kroku poprowadzi ich przez oferty i taryfy miejskie. Jedynie za jej pomocą można też nabywać karnety 10-przejazdowe w cenie dziewięciu lub bilet za złotówkę.

Ze szczecińskiej Mobilnej Karty Miejskiej od czerwca korzystają użytkownicy smartfonów z systemem Android, teraz mogą ją pobierać także posiadacze urządzeń mobilnych z systemem iOS. Aplikacja to narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą skorzystać z pełnej oferty biletowej ZDiTM, mogą też liczyć na przesyłane za jej pośrednictwem powiadomienia dotyczące taryfy czy utrudnień w ruchu. Na przykład na 3 dni przed zakończeniem ważności biletu okresowego na adres mailowy oraz na telefon w aplikacji MKM przesłana zostanie informacja o treści „WITAJ, przypominamy że za 3 dni kończy się ważność twojego biletu okresowego. Pamiętaj o zakupie nowego”. MKM jest dostępna także w wersji anglojęzycznej. Ponadto, jest jedyną aplikacją, która umożliwia zakup biletu 10-przejazdowego. Korzystając z niej, 10 biletów kupuje się w cenie 9.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie przypominamy, że do 31 grudnia (lub do wyczerpania puli) trwa promocja „Bilet za złotówkę”. Dotyczy ona zakupu biletów jednorazowych czasowych o wartości minimum 2,00 zł z limitem czasowym maksymalnie do 60 min. Zakupu można dokonać przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system MKM.

Z Mobilnej Karty Miejskiej korzysta już ponad 2000 zarejestrowanych użytkowników. W samym wrześniu za jej pośrednictwem pasażerowie kupili około 4000 biletów, a od początku działania aplikacji sprzedano ich 12 000.

(mg)

Komentarze

Rejestracja
Czy aby na pewno konieczna jest tak dokładna rejestracja osoby korzystającej z tej karty. Po co jest tak adres zamieszkania , data urodzenia, pesel ? inne aplikacje tego nie potrzebują i można uzyskać podobne korzyści. Czy nie jest to kolejna pułapka na pozyskanie danych osobowych?
2017-10-12 10:48:44
Ortograf
Czy ktoś rozumie ten bełkot?
2017-10-12 08:32:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Potańcówka w szczecińskiej Różance
Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy