Niedziela 02 października 2022r. 
REKLAMA

Mobilna Karta Miejska także na iOS

Data publikacji: 2017-10-12 07:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:52
Mobilna Karta Miejska także na iOS
 

Z Mobilnej Karty Miejskiej mogą już także korzystać użytkownicy systemu IOS.  Wystarczy, że pobiorą intuicyjną aplikację, która krok po kroku poprowadzi ich przez oferty i taryfy miejskie. Jedynie za jej pomocą można też nabywać karnety 10-przejazdowe w cenie dziewięciu lub bilet za złotówkę.

Ze szczecińskiej Mobilnej Karty Miejskiej od czerwca korzystają użytkownicy smartfonów z systemem Android, teraz mogą ją pobierać także posiadacze urządzeń mobilnych z systemem iOS. Aplikacja to narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą skorzystać z pełnej oferty biletowej ZDiTM, mogą też liczyć na przesyłane za jej pośrednictwem powiadomienia dotyczące taryfy czy utrudnień w ruchu. Na przykład na 3 dni przed zakończeniem ważności biletu okresowego na adres mailowy oraz na telefon w aplikacji MKM przesłana zostanie informacja o treści „WITAJ, przypominamy że za 3 dni kończy się ważność twojego biletu okresowego. Pamiętaj o zakupie nowego”. MKM jest dostępna także w wersji anglojęzycznej. Ponadto, jest jedyną aplikacją, która umożliwia zakup biletu 10-przejazdowego. Korzystając z niej, 10 biletów kupuje się w cenie 9.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie przypominamy, że do 31 grudnia (lub do wyczerpania puli) trwa promocja „Bilet za złotówkę”. Dotyczy ona zakupu biletów jednorazowych czasowych o wartości minimum 2,00 zł z limitem czasowym maksymalnie do 60 min. Zakupu można dokonać przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system MKM.

Z Mobilnej Karty Miejskiej korzysta już ponad 2000 zarejestrowanych użytkowników. W samym wrześniu za jej pośrednictwem pasażerowie kupili około 4000 biletów, a od początku działania aplikacji sprzedano ich 12 000.

(mg)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Rejestracja
2017-10-12 10:48:44
Czy aby na pewno konieczna jest tak dokładna rejestracja osoby korzystającej z tej karty. Po co jest tak adres zamieszkania , data urodzenia, pesel ? inne aplikacje tego nie potrzebują i można uzyskać podobne korzyści. Czy nie jest to kolejna pułapka na pozyskanie danych osobowych?
Ortograf
2017-10-12 08:32:56
Czy ktoś rozumie ten bełkot?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA