poniedziałek, 27 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Minął kolejny Bud-Gryf

Minął kolejny Bud-Gryf

Minął kolejny Bud-Gryf
Data publikacji: 2016-04-17 23:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 1528 128704

Zainteresowanie szczecinian było duże, o czym świadczył zapełniony autami parking. Niedziela była ostatnim dniem targów Bud-Gryf. 

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga na 150 stoiskach swoją ofertę prezentowały firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą elementów i systemów do budowy domów. 

- Każdy z gości imprezy przyszedł po coś innego. Jednych interesowały materiały i technologie w budownictwie, innych porady, kolejnych wydarzenia targowe, których było sporo - mówi Małgorzata Lis, dyrektor MTS.

Było też sporo wydarzeń z pogranicza rozrywki, m.in. dzieci budowały z kartonu filharmonię, w strefie majsterkowicza panie wprawiały się w przykręcaniu śrub w kole samochodowym. „Malowano" też Szczecin farbami jednej z firm.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z architektem Robertem Koniecznym, projektantem Centrum Dialogu „Przełomy". Publiczność przysłuchiwała się ponadgodzinnemu wykładowi „Historia nietypowych muzeów" na futurystycznych siedziskach. Potem otoczyła prelegenta i jeszcze przez kilkadziesiąt minut zdawała pytania. Na kolejnym spotkaniu ph. "Kobieta buduje" o swoich budowlanych doświadczeniach opowiadały znane szczecinianki.

Wspaniałym wydarzeniem Bud-Gryfu była zbiórka materiałów budowlanych oraz funduszy na remont Domu Dziecka w Policach. W ostatnim dniu targów wyróżniono wszystkich, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji.

(kl)

 

 

Komentarze

Honorat
Jeden źle napisał, drugi źle ocenia umiejętności kobiet. @ Koło: Panie nie uczyły się dopiero przykręcania śrub, tylko to był konkurs na czas. I to nie było przykręcanie, panie redaktorze, tylko odkręcanie śrub ze zdjęciem koła. Niektóre panie miały nawet imponujący czas.
2016-04-18 10:22:44
Koło
Niech lepiej panie trzymają się z dala od samochodów, skoro dopiero teraz uczą się przykręcania śrub, to aż strach pomyśleć jakich elementarnych umiejętności jeszcze nie posiadają....
2016-04-18 07:53:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie