czwartek, 01 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Minął kolejny Bud-Gryf

Minął kolejny Bud-Gryf

Minął kolejny Bud-Gryf
Data publikacji: 2016-04-17 23:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 1675 128704

Zainteresowanie szczecinian było duże, o czym świadczył zapełniony autami parking. Niedziela była ostatnim dniem targów Bud-Gryf. 

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga na 150 stoiskach swoją ofertę prezentowały firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą elementów i systemów do budowy domów. 

- Każdy z gości imprezy przyszedł po coś innego. Jednych interesowały materiały i technologie w budownictwie, innych porady, kolejnych wydarzenia targowe, których było sporo - mówi Małgorzata Lis, dyrektor MTS.

Było też sporo wydarzeń z pogranicza rozrywki, m.in. dzieci budowały z kartonu filharmonię, w strefie majsterkowicza panie wprawiały się w przykręcaniu śrub w kole samochodowym. „Malowano" też Szczecin farbami jednej z firm.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z architektem Robertem Koniecznym, projektantem Centrum Dialogu „Przełomy". Publiczność przysłuchiwała się ponadgodzinnemu wykładowi „Historia nietypowych muzeów" na futurystycznych siedziskach. Potem otoczyła prelegenta i jeszcze przez kilkadziesiąt minut zdawała pytania. Na kolejnym spotkaniu ph. "Kobieta buduje" o swoich budowlanych doświadczeniach opowiadały znane szczecinianki.

Wspaniałym wydarzeniem Bud-Gryfu była zbiórka materiałów budowlanych oraz funduszy na remont Domu Dziecka w Policach. W ostatnim dniu targów wyróżniono wszystkich, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji.

(kl)

 

 

Komentarze

Honorat
Jeden źle napisał, drugi źle ocenia umiejętności kobiet. @ Koło: Panie nie uczyły się dopiero przykręcania śrub, tylko to był konkurs na czas. I to nie było przykręcanie, panie redaktorze, tylko odkręcanie śrub ze zdjęciem koła. Niektóre panie miały nawet imponujący czas.
2016-04-18 10:22:44
Koło
Niech lepiej panie trzymają się z dala od samochodów, skoro dopiero teraz uczą się przykręcania śrub, to aż strach pomyśleć jakich elementarnych umiejętności jeszcze nie posiadają....
2016-04-18 07:53:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie