Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Minął kolejny Bud-Gryf

Data publikacji: 17 kwietnia 2016 r. 23:00
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:51
Minął kolejny Bud-Gryf
 

Zainteresowanie szczecinian było duże, o czym świadczył zapełniony autami parking. Niedziela była ostatnim dniem targów Bud-Gryf. 

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga na 150 stoiskach swoją ofertę prezentowały firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą elementów i systemów do budowy domów. 

- Każdy z gości imprezy przyszedł po coś innego. Jednych interesowały materiały i technologie w budownictwie, innych porady, kolejnych wydarzenia targowe, których było sporo - mówi Małgorzata Lis, dyrektor MTS.

Było też sporo wydarzeń z pogranicza rozrywki, m.in. dzieci budowały z kartonu filharmonię, w strefie majsterkowicza panie wprawiały się w przykręcaniu śrub w kole samochodowym. „Malowano" też Szczecin farbami jednej z firm.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z architektem Robertem Koniecznym, projektantem Centrum Dialogu „Przełomy". Publiczność przysłuchiwała się ponadgodzinnemu wykładowi „Historia nietypowych muzeów" na futurystycznych siedziskach. Potem otoczyła prelegenta i jeszcze przez kilkadziesiąt minut zdawała pytania. Na kolejnym spotkaniu ph. "Kobieta buduje" o swoich budowlanych doświadczeniach opowiadały znane szczecinianki.

Wspaniałym wydarzeniem Bud-Gryfu była zbiórka materiałów budowlanych oraz funduszy na remont Domu Dziecka w Policach. W ostatnim dniu targów wyróżniono wszystkich, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji.

(kl)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Honorat
2016-04-18 10:22:44
Jeden źle napisał, drugi źle ocenia umiejętności kobiet. @ Koło: Panie nie uczyły się dopiero przykręcania śrub, tylko to był konkurs na czas. I to nie było przykręcanie, panie redaktorze, tylko odkręcanie śrub ze zdjęciem koła. Niektóre panie miały nawet imponujący czas.
Koło
2016-04-18 07:53:17
Niech lepiej panie trzymają się z dala od samochodów, skoro dopiero teraz uczą się przykręcania śrub, to aż strach pomyśleć jakich elementarnych umiejętności jeszcze nie posiadają....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA