wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Minął kolejny Bud-Gryf

Minął kolejny Bud-Gryf

Minął kolejny Bud-Gryf
Data publikacji: 2016-04-17 23:00
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:24
Wywietleń: 1098 128704

Zainteresowanie szczecinian było duże, o czym świadczył zapełniony autami parking. Niedziela była ostatnim dniem targów Bud-Gryf. 

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga na 150 stoiskach swoją ofertę prezentowały firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą elementów i systemów do budowy domów. 

- Każdy z gości imprezy przyszedł po coś innego. Jednych interesowały materiały i technologie w budownictwie, innych porady, kolejnych wydarzenia targowe, których było sporo - mówi Małgorzata Lis, dyrektor MTS.

Było też sporo wydarzeń z pogranicza rozrywki, m.in. dzieci budowały z kartonu filharmonię, w strefie majsterkowicza panie wprawiały się w przykręcaniu śrub w kole samochodowym. „Malowano" też Szczecin farbami jednej z firm.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z architektem Robertem Koniecznym, projektantem Centrum Dialogu „Przełomy". Publiczność przysłuchiwała się ponadgodzinnemu wykładowi „Historia nietypowych muzeów" na futurystycznych siedziskach. Potem otoczyła prelegenta i jeszcze przez kilkadziesiąt minut zdawała pytania. Na kolejnym spotkaniu ph. "Kobieta buduje" o swoich budowlanych doświadczeniach opowiadały znane szczecinianki.

Wspaniałym wydarzeniem Bud-Gryfu była zbiórka materiałów budowlanych oraz funduszy na remont Domu Dziecka w Policach. W ostatnim dniu targów wyróżniono wszystkich, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji.

(kl)

 

 

Komentarze

Honorat
Jeden źle napisał, drugi źle ocenia umiejętności kobiet. @ Koło: Panie nie uczyły się dopiero przykręcania śrub, tylko to był konkurs na czas. I to nie było przykręcanie, panie redaktorze, tylko odkręcanie śrub ze zdjęciem koła. Niektóre panie miały nawet imponujący czas.
2016-04-18 10:22:44
Koło
Niech lepiej panie trzymają się z dala od samochodów, skoro dopiero teraz uczą się przykręcania śrub, to aż strach pomyśleć jakich elementarnych umiejętności jeszcze nie posiadają....
2016-04-18 07:53:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”