Czwartek 18 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Milczący wiceburmistrz. Pytania były za trudne?

Data publikacji: 2016-12-05 12:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:22
Milczący wiceburmistrz. Pytania były za trudne?
 

Jawność funkcjonowania władzy publicznej to warunek konieczny dla obywatelskiej kontroli władzy. Tymczasem na odpowiedź Tomasza Milera, wiceburmistrza Gryfina czekamy od... 21 października. Czego się boi?

Podczas rozprawy administracyjnej, prowadzonej 29 września br. przez miejscowy nadzór budowlany, gryfińska gmina zdecydowała, że komunalny budynek przy ul. 1 Maja 8 będzie remontować, natomiast obiekt przy ul. Garbarskiej 2 przeznacza do rozbiórki. W związku z tym, że o tych zaniedbanych komunalnych budynkach pisaliśmy wielokrotnie, 21 października br. (a więc miesiąc po rozprawie administracyjnej) zadaliśmy kilka pytań wiceburmistrzowi nadzorującemu odpowiedzialne za sprawę wydziały. Czy pytania były zbyt trudne?

Zainteresowanych Czytelników informujemy także, że po naszych publikacjach Prokuratura Rejonowa w Gryfinie zgłosiła swój udział w postępowaniu administracyjnym, prowadzonym przez powiatowego inspektora nadzoru budowlanego w sprawie dotyczącej niewłaściwego stanu technicznego obu komunalnych budynków. ©℗

Tekst i fot. (akme)

Na zdjęciu: Komunalny budynek przy ul. I Maja, wymagający generalnego remontu.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i w dostępnym za darmo cyfrowym wydaniu z 5 grudnia 2016 r.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Stołkowy
2016-12-06 11:15:44
Nie zapominajmy, że Miler jeszcze niedawno był dziennikarzem... Na pewno cierpliwie czekał na odpowiedź poprzedniego burmistrza miesiącami, prawda? Jak to łatwo zmiana stołka zmienia punkt widzenia. Okazuje się, że mieszkańców teraz można z buta traktować.
Gmina
2016-12-05 12:13:01
Widać, że nie tylko w Szczecinie są takie budynki. Jakie to pocieszające, że są porównywalne miasta.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA