Niedziela 01 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Mikołaj sypnie prezentami

Data publikacji: 2016-12-17 05:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:23
Mikołaj sypnie prezentami
 

„Prezenty dla tych, którzy byli grzeczni oraz tych, którzy mają takie plany na przyszłość. Wstęp dla wszystkich: bez ograniczenia wieku" - do udziału w spotkaniu z Mikołajem zaprasza Rada Osiedla Arkońskie-Niemierzyn.

To będzie rodzinna impreza na świeżym powietrzu. W parku Chopina, w najbliższą sobotę (17 bm.) - już od południa. Mieszkańcy spotkają się z Mikołajem i jego pomocnikami. Tym razem w owej roli - czyli elfów i reniferów - wystąpią…

- Dzielnicowi z komisariatów Pogodno oraz Nad Odrą - zapowiada Maria Myśliwiec, przewodnicząca miejscowej RO. - Zapewniam: każdy z dziecięcych gości spotkania od Mikołaja otrzyma prezent. Dzięki sponsorom i zaprzyjaźnionym z nami instytucjom jego worek będzie bardzo wielki, a sam Mikołaj wyjątkowo hojny. Na pewno damy dzieciakom sporo powodów do radości.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką w tle będzie dla wszystkich. Natomiast gry, zabawy i konkursy - a też słodkie gofry - będą adresowane przede wszystkim do najmłodszych. Na pewno nie zabraknie atrakcji. Aura na sobotę zapowiada się chłodna, więc przynajmniej zabawa - jak przekonują jej organizatorzy - będzie gorąca!

Zabawa potrwa w godz. 12-15. ©℗

(an)

Każde spotkanie z Mikołajem w parku Chopina oznacza świetną zabawę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Naczelny Kuriera, czemu jesteś taki mały ??
2016-12-17 12:01:47
Dlaczego we wszystkich tytułach tych tu reportarzyków jest zawsze " Mikołaj " a nie Święty Mikołaj. Dalej w tekście, kiedy już tak w oko nie wpada bywa św.. Mikołaj. Oj marność.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ