Czwartek, 23 marca 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Międzypokoleniowe spotkanie [GALERIA]

Data publikacji: 05 grudnia 2018 r. 15:21
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:26
Międzypokoleniowe spotkanie
 

Coraz bliżej święta! Atmosferę przygotowań do nich poczuć można było w środę w Domu Pomocy Społecznej Domu Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej przy ul. Romera. Mieszkańców odwiedziła młodzież z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, by wspólnie z seniorami robić piękne ozdoby.

Takie międzypokoleniowe spotkania stały się już tradycją tego domu. W tym roku odbył się też konkurs na najpiękniejszą bombkę. Nagrodą były dyplomy i słodkości, a przede wszystkim radość z miło spędzonych wspólnych chwil. Mieszkańcy będą je długo pamiętać.

- W jadalni mamy dużą choinkę, na której zawiśnie to piękne rękodzieło - mówi Helena Sawczyszyn, terapeutka w DPS.

(gan)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

pracownik- OBECNY
2018-12-12 17:53:01
Spotkania międzypokoleniowe? Ciekawe kto zapoczątkował taka inicjatywę w tym DPS bo przeciez to juz nie DOM tylko instytucja. Wladze obecnie zarzadzajace chyba pomylily miejsca pracy. Nie nadaja sie kompletnie! Rozwalily zaloge ktora tworzyla pewne rzeczy od podstaw w obecnym DPS. Jest bardzo chlodna atmosfera! Życzę aby pojawila sie bardzo trudna sytuacja w tym miejscu po to aby wladze Szczecina zobaczyly co stracily!!!!
Rodzina
2018-12-07 09:26:32
Witam wszystkich. Mam osobe z rodziny od dawna w dps. Od jakiegos czasu nie moge uwierzyc co tam sie dzieje! Mieszkaniec nie ma zapewnionej profesjonalnej opieki w tym miejscu. Dyrekcja zajmuje sie tylko dokumentami, a nie czlowiekiem. Nie ma juz tej domowej atmosfery i nigdy juz nie bedzie. Dyrekcja powinna przemyslec co a raczej kto jest najwazniejszy w tej branzy.
Pracownik
2018-12-06 16:41:04
Dps na romera zszedl na psy!!! Dyrekcja do niczego sie nie nadaje! Prosimy aby p.Budzisz wrocil to byl Dyrektor z prawdziwego zdarzenia. Obecny Dyrektor robi za terapeute? Dramat!!!!!!
Byly pracownik
2018-12-05 21:43:19
Tradycja domu??? Haha dyrekcja niweluje tradycje p.Budzisza wiec skad te slowa i podpisy pod nie swoimi ,,tradycjami,,. Tradycja tego domu narazie jest dzien bajki, a nie spotkania miedzypokoleniowe! Jezeli tradycja to gdzie w tym roku byl zorganizowany Przeglad Piosenki Zeglarskiej?. Wstyd, ze UM Szczecin nie widzi co dzieje sie wewnatrz Domu. Dyrekcja Domu prowadzi terapie zajeciowa?!Dramat tej firmy. Zastepca Dyrektora dyktuje warunki Dyrektorowi Domu!!! Organizuje zebrania z personelem Domu bez powiadamiania Dyrektora? To prosze p.Bugajskiej powiedziec to Dyrektor tylko na papierze?!!!Zycze duzo sukcesow miedzypokoleniowych!!!!
Pracownik
2018-12-05 21:01:47
Tradycja tego Domu była Wigilia 24.12. A w zeszłym roku była 22.12 bo nowa Pani dyrektor czy zastępca dyrektora ciężko stwierdzić kto tam teraz rządzi musiała wyjechać na święta do córki. A to jest dom dom dom seniorów. Nikt tego nie widzi co dzieje się w tym Domu. Smród i fikcyjny dyrektor który pracuje codziennie na terapi i zastępca który pomimo braku kwalifikacji zarządza tak duża jednostką. Więc te bombki to rzeczywiście tradycja z poprzednich lat ale oderwana od całości. Szkoda że nikt tego nie widzi. Pani Dyrektor Bugajska orendowniczka (pozorna)seniorow gdzie teraz jest. Udaje że nie widzi jak dom się stacza. Niech ktoś zareaguje. P.s Jakie remonty od 1,5 roku były w dps? Oj chyba żadne? Budzisza zamknęli? Chyba nie. A tyle ukradł?. Coś tu obiektywnie nie gra. Już chyba na opluwaniu poprzednika nie można dalej jechać. A roboty nie widać. :))) A jednocześnie:((((((

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA