Sobota, 13 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Miał trzy promile. Pojechał po więcej

Data publikacji: 14 czerwca 2017 r. 14:33
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:43
Miał trzy promile. Pojechał po więcej
 

Prawie 3 promile wydmuchał w alkomat 66-letni kierowca ze Szczecinka. Świadkowie widzieli, że pijany zatrzymał się przy sklepie, by dokupić alkohol. 

Na numer alarmowy szczecineckiej jednostki zgłoszono interwencję, która dotyczyła kierującego osobowym Nissanem. Według świadka zdarzenia, mężczyzna, który zaparkował samochód przed sklepem, był nietrzeźwy. W sklepie miał kupować alkohol. 

– Szybka interwencja mundurowych doprowadziła do natychmiastowego zatrzymania kierującego, który odjeżdżał już spod sklepu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu potwierdziło, że 66-letni mieszkaniec Szczecinka miał w organizmie 2,9 promila alkoholu – relacjonuje mł. asp. Anna Matys ze szczecineckiej komendy policji.

Co więcej, 66-latek nie miał przy sobie żadnych dokumentów. W trakcie sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych orzeczony przez sąd na okres 3 lat. Za popełnione przestępstwa kierowcy grozi teraz nawet do 5 lat więzienia.

(żan)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Obs.ryver
2017-06-14 17:52:05
Zapewne zalewał robaka po rozmowie z żonką albo teściową...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA