poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Miał trzy promile. Pojechał po więcej

Miał trzy promile. Pojechał po więcej

Miał trzy promile. Pojechał po więcej
Data publikacji: 2017-06-14 14:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:18
Wywietleń: 1254 268994

Prawie 3 promile wydmuchał w alkomat 66-letni kierowca ze Szczecinka. Świadkowie widzieli, że pijany zatrzymał się przy sklepie, by dokupić alkohol. 

Na numer alarmowy szczecineckiej jednostki zgłoszono interwencję, która dotyczyła kierującego osobowym Nissanem. Według świadka zdarzenia, mężczyzna, który zaparkował samochód przed sklepem, był nietrzeźwy. W sklepie miał kupować alkohol. 

– Szybka interwencja mundurowych doprowadziła do natychmiastowego zatrzymania kierującego, który odjeżdżał już spod sklepu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu potwierdziło, że 66-letni mieszkaniec Szczecinka miał w organizmie 2,9 promila alkoholu – relacjonuje mł. asp. Anna Matys ze szczecineckiej komendy policji.

Co więcej, 66-latek nie miał przy sobie żadnych dokumentów. W trakcie sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych orzeczony przez sąd na okres 3 lat. Za popełnione przestępstwa kierowcy grozi teraz nawet do 5 lat więzienia.

(żan)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Obs.ryver
Zapewne zalewał robaka po rozmowie z żonką albo teściową...
2017-06-14 17:52:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”