wtorek, 25 września 2018.
Strona główna > Wiadomości > Mężczyzna wpadł w amok. Zmarł w karetce

Mężczyzna wpadł w amok. Zmarł w karetce (akt. 1)

Mężczyzna wpadł w amok. Zmarł w karetce
Data publikacji: 2018-06-21 13:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:41
Wywietleń: 4072 334607

Świadkowie mówią, że mężczyzna zachowywał się agresywnie, biegał po ulicy i rzucał się na przejeżdżające samochody. Prawdopodobnie znajdował się pod wpływem narkotyków. Policjanci próbowali go zatrzymać. Pomagał im patrol firmy ochroniarskiej. Później mężczyzna zmarł w karetce.

Na miejscu pojawił się prokurator. Do wydarzenia doszło w czwartek rano przy ul. Grunwaldzkiej na leworzeżu Świnoujścia. Policja nie udziela jak na razie informacji dotyczącej tego, co się działo. Według mieszkańców mężczyzna mógł być pod wpływem narkotyków. Zachowywał się jak szaleniec. Próbował rzucać się pod auta i okaleczyć się własnym telefonem komórkowym. Początkowo chcieli go złapać przechodnie. W końcu udało się to mundurowym. Mężczyznę przeniesiono na noszach do karetki, ale tam zmarł. Prowadzone są czynności z udziałem prokuratora, ale oficjalne informacje na temat zdarzenia prokuratura obiecuje przekazać dopiero w piątek.

Tekst i fot. BaT

Komentarze

......
To pewnie sprawka psów
2018-06-22 10:29:21
john
To szetino
2018-06-21 22:57:03
as
skasował się i dobrze że nikomu już nic nie zrobi
2018-06-21 19:43:44
Może, może
to wnuczek Lecha W.?
2018-06-21 18:05:44
do @ Bartka
- może to ten z imprezy od antyterrorystów, który wyszedł schodami zamiast oknem?
2018-06-21 15:54:17
Bartek
Czyżby flaka dotarła do Polski? A może metamfetamina, w której produkcji specjalizuje się grupa Wrocławska zresztą związana z prwna partia polityczna której przydowca też jest z Wrocławia...
2018-06-21 14:35:47
;
Jednego ćpuna mniej, oby tylko przedtem nikomu nie zniszczył samochód.
2018-06-21 14:08:31