sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Mercedesem do sklepu z pamiątkami

Mercedesem do sklepu z pamiątkami

Mercedesem do sklepu z pamiątkami
Data publikacji: 2017-08-20 14:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:47
Wywietleń: 4164 289064

W niedzielę po północy w centrum Rewala (koło kościoła) prowadzący mercedesa 29-letni kierowca zasłabł i wjechał do sklepu z pamiątkami.

Jak widać na zdjęciu siła uderzenia była spora, ale jak się okazało kierujący pojazdem był trzeźwy. Zdaniem przybyłych na miejsce ratowników medycznych mężczyzna zasłabł. Ani jemu, ani też czterem pasażerom samochodu nic się nie stało. Policja ukarało kierującego mandatem w wysokości 250 zł. Jak wielkie straty poniósł właściciel sklepu tego nie wiadomo, ale zapewne znacznie większe niż kwota mandatu.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Komentarze

Fff
Jak piszecie komentarze to piszcie coś mądrego. Logiczne ze straty będą pokryte z OC samochodu.
2017-09-27 17:22:46
@Masakea
Nie kwękaj, tylko dokumentuj straty bezpośrednie i utracone dochody. Samochód ma polisę OC, z której straty twojej siostry mogą być zaspokojone. Weź radcę prawnego do pomocy, wtedy ubezpieczyciel będzie inaczej śpiewał, a w razie problemów do sądu. Radcę weź już, a nie kiedyś tam jak już popełnisz błędy w dokumentowaniu strat, albo ubezpieczyciel cię oleje.
2017-08-21 13:02:55
Odp. do Stefana...
Jak to kto: ten co "zaslabl"... alibo wlasciciel Sam - jak nie byl Sklepik Ubezpieczony !! A biedni "Mercami" nie jezdza, chyba ze ukradna ??
2017-08-20 22:14:19
Masakea
Pozbawił moja siostrę całego dorobku , a krowy , które z nim jechały wygadywały takie głupoty , że aż głowa boli to jest masakra .
2017-08-20 21:38:56
"Dziwy natury"...
A moze byl to Ktos z Rodziny znanego "Polityka czy jakiegos VIP-a" dlatego "tylko zaslabl" i nie trzeba bylo dokonywac juz zadnych innych badan ??
2017-08-20 20:58:15
Stefan
Kto pokryje straty właściciela sklepu?
2017-08-20 20:55:20
k
To było w nocy - a gdyby to był dzień z tym tłumem na chodniku . To było zdarzenie losowe , ale czy te chodniki , chociaż na zakręcie są zabezpieczone przed wjazdem auta w ludzi - np.łańcuch jakiś solidny ?
2017-08-20 20:53:15
Hmm
Zasłabł 29-latek, a zbadano na zawartość substancji w organizmie?
2017-08-20 16:30:13
@Bzdura
Też się zastanawiam z jakiego paragrafu ten mandat?
2017-08-20 16:17:09
xxx
Mógł nie przyjmować
2017-08-20 14:50:38
Bzdura
Za co ten mandat? Za chorobę?
2017-08-20 14:34:13