niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Matka chce odzyskać dziecko?

Matka chce odzyskać dziecko?

Matka chce odzyskać dziecko?
Data publikacji: 2019-10-10 15:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-11 14:49
Wywietleń: 1672 420449

W czwartek, dzień po tym, jak w szczecińskim Oknie Życia pozostawiono półroczne dziecko, pojawiły się informacje, że ujawniła się matka dziewczynki i chce ją odzyskać. - Sprawdzamy to - mówi sierż. sztab. Ewelina Sierzchuła z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji. - Do nas ta kobieta się nie zgłosiła. Weryfikujemy te informacje.

Kobieta podająca się za matkę dziecka skontaktowała się z redakcją "Głosu Szczecińskiego". Tłumaczyła, że oddała córeczkę pod wpływem emocji i osobistych przeżyć. Deklaruje, że chce ją odzyskać.

Dziewczynka od środy przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy. Jest zdrowa i zadbana.

(gan)

Fot. Robert Wojciechowski

Komentarze

Porzadna edukacja seksualna
!.Religia,jezyk polski i lekcje WF nie wystarcza:).
2019-10-11 14:34:58
czy POpiła czy PISdneła sobie w nocha
nieważne, na pewno to prawdziwa katoliczka, albo wytrzeźwiałą i zrozumiała że o 500plus zubożała..
2019-10-10 23:56:29
Alibo po-wie...?
Ze to Ojciec czy Ktos inny - jej ta dziewczynke "pod-kradl" zrzucajac Wine z Siebie...?
2019-10-10 23:07:30
A ciekawe
Czy "PO czyms" byla... jak to dziecko do Okienka po-lo-zyla... ?/!
2019-10-10 22:58:25
Odp. do... @ Olek /18:09:49
A co Ty "gluchy i niewidomy" ze jeszcze nie slyszales i nie po-czytales... o PO-st/KO-munistycznym Lewactwie i w Afryce !!
2019-10-10 22:51:59
M.M.
To pewnie ktoś z lgbt, W tej organizacji jest masa pedofilów a taki mały aniołek to niezły kąsek dla tych zwierząt, wysłali jakąś obłakaną żeby udawała matkę...
2019-10-10 21:20:00
@@Olek
"Czarne kobiety" nazywające siebie wyzwolone czasami manifestują na ulicach polskich miast.
2019-10-10 19:51:00
@Olek
Mylisz w sprawie "czarnych kobiet". Ile ich znasz? Skąd wiesz, że ta nie była czarna? Kolor skóry nie ma nic do rzeczy. A już mieszanie postkomunistów w sprawy Afryki, świadczy o tym, że naprawdę masz jakiś problem. To księża jeżdżą na misje do Afryki, a nie postmomuniści.
2019-10-10 18:09:49
Olek
Współczuję ale i cenię matkę, która musiała zostawić dziecko w "oknie życia". Oby lepiej jej się powiodło. "Czarne kobiety" nazywające siebie wyzwolone w takich wypadkach swoje dzieci mordują a postkomuniści takim chętnie pomagają. Straszne!
2019-10-10 17:55:36