poniedziałek, 18 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach

Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach [GALERIA]

Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2019-09-14 12:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-14 13:41
Wywietleń: 1119 414703

Sześćset osób wzięło udział w sobotę (14 września) we wspaniałej charytatywnej imprezie w Szczecinie. Na Jasnych Błoniach przy pięknej pogodzie po raz szósty odbył się „Marsz-o-bieg dla hospicjum”. Uczestnicy sportowego wyzwania mieli ważny cel - finansowe wsparcie Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Marsz-o-bieg jest organizowany przez instruktorów oraz przyjaciół Hufca ZHP Szczecin-Pogodno. Uczestnicy marszem lub biegiem pokonują alejki Jasnych Błoni. Każdy pokonany kilometr to kwota, którą w postaci wpisowego zawodnik wpłaca na konto firmy mierzącej czas, a organizatorzy imprezy przekazują ją hospicyjnej fundacji. Im więcej wspólnie przebytych kilometrów, tym większa pomoc dla hospicjum. Od pierwszej edycji marszobiegu zebrano łącznie ok. 75 tys. zł.

(gan)

Fot. Grzegorz Siwa

WIĘCEJ ZDJĘĆ W DODATKOWEJ GALERII

Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach Marszobieg dla hospicjum na Jasnych Błoniach

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie