Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Majowy Jarmark Szczeciński

Data publikacji: 01 maja 2016 r. 19:43
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:52
Majowy Jarmark Szczeciński
 

Chleby na zakwasie, konfitury, wędliny, sery, miody, ciasta – wszystko naturalne, bez chemii. To przykładowe produkty oferowane na Jarmarku Szczecińskim. Oprócz zdrowej żywności do nabycia są oryginalne wyroby rękodzieła. Jarmark na Jasnych Błoniach potrwa do 3 maja.

To pierwsza edycja Jarmarku Szczecińskiego. Na Jasnych Błoniach swoje stoiska ustawiło kilkudziesięciu wystawców z całego kraju. Od niedzieli do wtorku oferują naturalne produkty żywnościowe i artystyczne wyroby rękodzielnicze (pluszaki, dekoracje do domu, wyroby z tkanin, biżuterię, rzeźby, witraże, szkło, odzież itp.). (isz)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Maria
2016-05-03 21:34:51
Było przepięknie i klimatycznie. Nikt nie niszczył zieleni, wystawcy nawet nie stali na trawie. Te negatywne komentarze to zawiść ludzi, którzy nic nie robią tylko wiecznie narzekają. Jarmark odwiedziło tysiące ludzi, więc widocznie tego chcą! Sama osobiście widziałam jak Organizator zbierał śmieci po całej imprezie. P.S Bieta moze czasem zobacz świat w innych barwach niż czarne.
bieta
2016-05-02 08:19:48
Niestety nie podoba mi się pomysł jarmarku na Błoniach. Czy my nie możemy wytrzymać 5 minut bez jedzenia w miejscu publicznym? Albo bez kupienia jakiegoś zbędnego przedmiotu? Jarmark jest OK w innych miejscach, a nie w najpiękniejszym zielonym miejscu miasta, które niszczymy.
smutas
2016-05-01 20:55:54
Czy tym "radosnym" imprezom na Jasnych Błoniach muszą towarzyszyć zgromadzenia przy Orłach ? Byłem na święcie krokusa ,które było zdominowane przez krzyki protestujących ,dziś zmuszono mnie do słuchania rzewnych pieśni religijnych ,które zagłuszały kataryniarza .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA