sobota, 16 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Lwy ubrane w koszulki. Policja wszczęła postępowanie

Lwy ubrane w koszulki. Policja wszczęła postępowanie

Lwy ubrane w koszulki. Policja wszczęła postępowanie
Data publikacji: 2018-08-07 15:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-08 08:52
Wywietleń: 1162 342125

Komitet Obrony Demokracji (KOD) w Koszalinie też uczestniczył w ogólnopolskim proteście w obronie praworządności w Polsce, a na pomnikach pojawiły się koszulki z napisem KONSTYTUCJA.

Tak przystrojone zostały w tym tygodniu m.in. kamienne lwy u wjazdu do delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Sądu Rejonowego, Prokuratury Okręgowej i innych instytucji państwowych przy ulicy Generała Władysława Andersa.

Policja zabezpieczyła „ubrania” lwów i wszczęła postępowanie z urzędu. ©℗

(m)

Fot. Facebook/KOD – Koszalin

Komentarze

Wystawić rachunek !!!
Czy mają pozwolenie na reklamowanie swojej działalności kto im na to dał zgodę,
2018-08-08 07:54:20
Ala
No tak łatwiej się policji jest zajmować koszulkami niż łapać prawdziwych przestępców. Przecież słowo konstytucja nie jest chyba obraźliwe, no chyba że się mylę. Przecież nie chodzi chyba tu o zwykłe koszulki? No tak, teraz za samo wypowiadanie tego słowa można chyba trafić za kratki. Gdzie ja żyję? Przecież żadne mienie nie ucierpiało, nic nie zostało zniszczone, więc o co PISowi biega? Mam nadzieje, że już niedługo )po kolejnych wyborach) ich ktoś rozliczy za działania na szkodę Polski, ale tak na prawdę rozliczy ponieważ PISowskie komisje do wyjaśniania różnych przewałek jak na razie poza ogromnymi kosztami (z moich pieniędzy jako podatnika) nic nie przynoszą i nikomu nic nie zrobili i nikt personalnie nie poniósł żadnej odpowiedzialności, no chyba, że jakieś płotki tak dla zamydlenia oczu.
2018-08-08 07:54:14
No prosze ...
i KODziarz - Dalej nie odpuszczajcie, wreszcie sie przyznal za NASZA Konstytucje (tj. z 1997 roku) z lat ich Lewo-rzadnosci...ktora jest juz dzisiaj NIE AKTUALNA i wymagala POPRAWEK... !!!
2018-08-07 22:48:57
Przeciez...
Nowoczesnie za-KOD-owani... bronia swojej Starej PO-stkomunistycznej Konstytucji z roku 1997-go, ktora dotyczyla ich Lewo-rzadnosci !! I niech Nie odwracaja "kota ogonem"... o Prawo-rzadnosci ktora to od dnia 25.10.2015 roku w R.P. wprowadza PiS !!
2018-08-07 22:27:27
jolka
A naziole mogą wieszać kukły z podobiznami polityków, chodzić po ulicach i wykrzykiwać hasła przepełnione nienawiścią... bo idą pod rączkę z pisowską bandą. No BRAWO! Ta hołota ze szczerbatym kurduplem na czele rozpieprza ten kraj w cholerę, ale przygłupy dalej im przyklaskują, bo dały się przekupić za 500 złotych.
2018-08-07 22:05:04
w obronie Konstytucji
Konstytucja uwiera reżim,władzę która jej nie przestrzega i łamie.Doczekaliśmy naprawdę czasów rodem z PRL-u.Niebawem będziemy mogli tylko czytać bibułkę i słuchać Radia Wolna Europa lub Luksemburg.Wrócą czasy "gebelsowskiej propagandy"
2018-08-07 21:55:07
@dexter
Miałem kiedyś takiego psa - DEXTERA / gończy rosyjski /.
2018-08-07 21:53:04
do @ hit
"Po ustaleniu wjazd na chatę o 6.00" - o 6.00 nie wolno, "cisza nocna". O 6:01 już można.
2018-08-07 21:51:31
do @ OK.2010
"Zamiast ścigać przestępców co robią" - właśnie ścigają przestępców. Tylko nie PO_pierduj iż to "mała szkodliwość" lub "niewiedział iż to przestępstwo".
2018-08-07 21:49:13
Dalej nie odpuszczajcie!
Koszalin - trzymam kciuki! Czy będziemy więźniami politycznymi za naszą Konstytucję? To będziemy, ale tak trzeba. Nie bać się - KOD do przodu, za Konstytucję!, i stanowcze nie, tej haniebnej nowej targowicy.
2018-08-07 21:06:54
:)))))
Kodziarze łamiący na każdym kroku przepisy prawa "bronią praworządności" :))))) Niezły kabaret. Gdyby kodziarzom naprawdę zależało na obronie praworządności, to rozwiązaliby w tym celu swoją szkodliwą sektę.
2018-08-07 20:59:47
emeryt53
wraz koszulki na kamiennych lwach przeszkadzają? Może byście się wzięli za ogłoszenia na latarniach,drzewach,murach, ścianach gdzie obiekty te smarowane są klejem a w związku z tym są uszkadzane. Lwy nie są znieważanie bo nie są poświęcone czyjejś pamięci ani też nie.są niszczone. Panowie POLICJANCI nie pozwalajcie by partyjne kręcone ogonki wykorzystywali Was dla swoich celów politycznych. Nie powodujcie by społeczeństwo się od Was odsunęło, bo na tym zapewne stracicie i to dużo.
2018-08-07 19:46:29
hit
Brawo Policja. Po ustaleniu wjazd na chatę o 6.00. Porzadny wp...l, tak żeby wiedzieli ze bycie w podziemiu wiaże się z uciążliwościami.Z drugiej strony skoro taka to chwalebna akcja to czemu KODeraści robicie to nocą jak bandyci. Wstydzicie się tego co robicie?
2018-08-07 19:18:32
Oho
Policja się hańbi.
2018-08-07 19:02:59
dexter
BRAWO POLICJA !!!! TAKICH GROŻNYCH BANDYTÓW KOSZULKOWYCH TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ ZŁAPAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! MACIORA ZNISZCZYŁ WOJSKO ALE TO NIC! JAREK Z MACIORĄ SĄ PRZYDUPASAMI PUTINA , TO NIC!! ŚCIGAĆ TĄ BANDYTERKĘ OD KOSZULEK!!!!!!!!!!!!!!
2018-08-07 18:54:02
Konstytucja
Jak zabraknie pominików , to jeszcze sa : latarnie , pompy , krzaki ... a jak zaczniecie wieszać na nagrobkach i znakach drogowych , to ta akcja sie szybkko zakończy .
2018-08-07 18:37:55
PiSzcząca bida
To słowo "konstytucja" jest zabronione? A co z placami i ulicami, które mają w nazwie "konstytucja"? Plac Konstytucji, ulica Konstytucji 3 Maja - do wymiany. Zmienić na Lecha Wiadomojakiego.
2018-08-07 18:15:24
PiSzcząca bida
W jakim kraju my żyjemy? Tego Orwell i Bareja do spółki by nie wymyślili. Policja, a przede wszystkim ich mocodawcy, ośmieszają się. Z tych "zabezpieczonych" koszulek niech zrobią konfetti albo niech się sami ubiorą, przypną skrzydełka i będą paradować konno.
2018-08-07 18:12:40
Policja ...
... sie sprzedala
2018-08-07 18:05:18
OK.2010
POLICJA ZABEZPIECZYŁA "UBRANIA" I WSZCZĘŁA POSTĘPOWANIE Z URZĘDU, Zamiast ścigać przestępców co robią zabezpieczają interesy PiS.
2018-08-07 17:24:47
pisowskie debile
!!!!