wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Lodowisko zamiast skateparku

Lodowisko zamiast skateparku

Lodowisko zamiast skateparku
Data publikacji: 2016-11-08 18:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:20
Wywietleń: 1278 169012

Jak co roku na zimę skatepark na Arkonce zmienia się w lodowisko. Zdemontowano już urządzenia, by rozpocząć montaż band i przygotować płytę do jazdy na łyżwach. Na lodową taflę będzie można wejść za niecały miesiąc.

 - Urządzenia dla rolkarzy i deskorolkarzy zostały zdemontowane - mówi Andrzej Kus, rzecznik Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie. - Zaczyna się montaż band na lodowisku. Potrwa kilka najbliższych dni, następnie rozpocznie się mrożenia lodowej tafli. Sezon zimowy rozpocznie się w 5 grudnia.

Lodowisko funkcjonowało będzie siedem dni w tygodniu w godzinach 9-21 za wyjątkiem 24 grudnia, gdy będzie nieczynne, praz 25 i 26 grudnia, gdy będzie czynne w godz. 12-20, 31 grudnia - w godz. 9-17 oraz 1 stycznia - godz. 12-20.

Cennik pozostaje bez zmian w porównaniu do roku ubiegłego. W cenie biletu dostępne będą urządzenia do nauki jazdy na łyżwach, pingwiny i miśki. Będzie też uzupełnione oświetlenie lodowiska - świecące girlandy z żarówkami koloru biało-niebieskimi, oczywiście niezawodny dmuchany bałwan i Mikołaj przy którym będzie można robić sobie zdjęcia.

Obecnie Arkonka jest czynna od godz. 10 do 18 przez siedem dni w tygodniu. W tym czasie bezpłatnie można korzystać z siłowni pod chmurką, placu zabaw, boisk do siatkówki plażowej, miejsc do grillowania czy sztucznej plaży. Wciąż dostępne są również korty do tenisa, gdzie za godzinę zapłacimy 15 złotych. Za wynajęcie kortów do badmintona należy zapłacić 5 złotych za godzinę.

(isz)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie