Piątek, 21 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Lodowisko zamiast skateparku

Data publikacji: 08 listopada 2016 r. 18:46
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Lodowisko zamiast skateparku
 

Jak co roku na zimę skatepark na Arkonce zmienia się w lodowisko. Zdemontowano już urządzenia, by rozpocząć montaż band i przygotować płytę do jazdy na łyżwach. Na lodową taflę będzie można wejść za niecały miesiąc.

 - Urządzenia dla rolkarzy i deskorolkarzy zostały zdemontowane - mówi Andrzej Kus, rzecznik Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie. - Zaczyna się montaż band na lodowisku. Potrwa kilka najbliższych dni, następnie rozpocznie się mrożenia lodowej tafli. Sezon zimowy rozpocznie się w 5 grudnia.

Lodowisko funkcjonowało będzie siedem dni w tygodniu w godzinach 9-21 za wyjątkiem 24 grudnia, gdy będzie nieczynne, praz 25 i 26 grudnia, gdy będzie czynne w godz. 12-20, 31 grudnia - w godz. 9-17 oraz 1 stycznia - godz. 12-20.

Cennik pozostaje bez zmian w porównaniu do roku ubiegłego. W cenie biletu dostępne będą urządzenia do nauki jazdy na łyżwach, pingwiny i miśki. Będzie też uzupełnione oświetlenie lodowiska - świecące girlandy z żarówkami koloru biało-niebieskimi, oczywiście niezawodny dmuchany bałwan i Mikołaj przy którym będzie można robić sobie zdjęcia.

Obecnie Arkonka jest czynna od godz. 10 do 18 przez siedem dni w tygodniu. W tym czasie bezpłatnie można korzystać z siłowni pod chmurką, placu zabaw, boisk do siatkówki plażowej, miejsc do grillowania czy sztucznej plaży. Wciąż dostępne są również korty do tenisa, gdzie za godzinę zapłacimy 15 złotych. Za wynajęcie kortów do badmintona należy zapłacić 5 złotych za godzinę.

(isz)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA