czwartek, 09 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Lobby dla Pomorza Zachodniego

Lobby dla Pomorza Zachodniego

Lobby dla Pomorza Zachodniego
Data publikacji: 2015-10-20 06:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 1375 29738

- Jeśli 20 zachodniopomorskich parlamentarzystów nie będzie o sprawach Pomorza Zachodniego mówić jednym głosem, to będzie trudno coś dla niego uzyskać - stwierdził wicemarszałek Jarosław Rzepa, „jedynka" Polskiego Stronnictwa Ludowego  w okręgu nr 41 w wyborach do Sejmu, w Północnym Związku Pracodawców w Szczecinie. - Powinni silne lobby stworzyć, jak poznańskie czy wrocławskie, niezależnie od tego, kto będzie tworzył rząd.

Podczas kolejnego z organizowanych przez PZP meetingów dyskusyjnych z cyklu „Kreatywni dla województwa zachodniopomorskiego- zawsze po stronie naszego regionu- razem czy osobno?" Jarosław Rzepa powiedział, że jako przedstawiciel PSL opowiada się za zrównoważonym rozwojem regionu i gospodarczym patriotyzmem.

- Gospodarce nie należy przeszkadzać czy ręcznie nią sterować, lecz słuchać przedsiębiorców i dawać im rozwiązania, których oczekują, a powinny być one konsekwentne, pragmatyczne i przewidywalne - podkreślał kandydat PSL. - A im mniej w niej polityki, tym dla niej lepiej.

Przedsiębiorcy skarżyli się na brak rąk do pracy i wparcia dla dzierżawców wód śródlądowych. Zwracali też uwagę na ważną dla rozwoju regionu konieczność połączenia drogi S3 z Czechami.

(mag)

Komentarze

Pigon
Rzepa mówi, a Kurier spija miód z jego ust. Ile wam dał za reklamę. Czy może Gryfem zapłacił za wiernopoddańczą uniżoność? Wyjedziecie z tego z twarzą?
2015-10-20 06:54:41

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pogoda
15
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie