Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Lobby dla Pomorza Zachodniego

Data publikacji: 20 października 2015 r. 06:35
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:31
Lobby dla Pomorza Zachodniego
 

- Jeśli 20 zachodniopomorskich parlamentarzystów nie będzie o sprawach Pomorza Zachodniego mówić jednym głosem, to będzie trudno coś dla niego uzyskać - stwierdził wicemarszałek Jarosław Rzepa, „jedynka" Polskiego Stronnictwa Ludowego  w okręgu nr 41 w wyborach do Sejmu, w Północnym Związku Pracodawców w Szczecinie. - Powinni silne lobby stworzyć, jak poznańskie czy wrocławskie, niezależnie od tego, kto będzie tworzył rząd.

Podczas kolejnego z organizowanych przez PZP meetingów dyskusyjnych z cyklu „Kreatywni dla województwa zachodniopomorskiego- zawsze po stronie naszego regionu- razem czy osobno?" Jarosław Rzepa powiedział, że jako przedstawiciel PSL opowiada się za zrównoważonym rozwojem regionu i gospodarczym patriotyzmem.

- Gospodarce nie należy przeszkadzać czy ręcznie nią sterować, lecz słuchać przedsiębiorców i dawać im rozwiązania, których oczekują, a powinny być one konsekwentne, pragmatyczne i przewidywalne - podkreślał kandydat PSL. - A im mniej w niej polityki, tym dla niej lepiej.

Przedsiębiorcy skarżyli się na brak rąk do pracy i wparcia dla dzierżawców wód śródlądowych. Zwracali też uwagę na ważną dla rozwoju regionu konieczność połączenia drogi S3 z Czechami.

(mag)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Pigon
2015-10-20 06:54:41
Rzepa mówi, a Kurier spija miód z jego ust. Ile wam dał za reklamę. Czy może Gryfem zapłacił za wiernopoddańczą uniżoność? Wyjedziecie z tego z twarzą?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA