piątek, 03 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Lobby dla Pomorza Zachodniego

Lobby dla Pomorza Zachodniego

Lobby dla Pomorza Zachodniego
Data publikacji: 2015-10-20 06:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 1321 29738

- Jeśli 20 zachodniopomorskich parlamentarzystów nie będzie o sprawach Pomorza Zachodniego mówić jednym głosem, to będzie trudno coś dla niego uzyskać - stwierdził wicemarszałek Jarosław Rzepa, „jedynka" Polskiego Stronnictwa Ludowego  w okręgu nr 41 w wyborach do Sejmu, w Północnym Związku Pracodawców w Szczecinie. - Powinni silne lobby stworzyć, jak poznańskie czy wrocławskie, niezależnie od tego, kto będzie tworzył rząd.

Podczas kolejnego z organizowanych przez PZP meetingów dyskusyjnych z cyklu „Kreatywni dla województwa zachodniopomorskiego- zawsze po stronie naszego regionu- razem czy osobno?" Jarosław Rzepa powiedział, że jako przedstawiciel PSL opowiada się za zrównoważonym rozwojem regionu i gospodarczym patriotyzmem.

- Gospodarce nie należy przeszkadzać czy ręcznie nią sterować, lecz słuchać przedsiębiorców i dawać im rozwiązania, których oczekują, a powinny być one konsekwentne, pragmatyczne i przewidywalne - podkreślał kandydat PSL. - A im mniej w niej polityki, tym dla niej lepiej.

Przedsiębiorcy skarżyli się na brak rąk do pracy i wparcia dla dzierżawców wód śródlądowych. Zwracali też uwagę na ważną dla rozwoju regionu konieczność połączenia drogi S3 z Czechami.

(mag)

Komentarze

Pigon
Rzepa mówi, a Kurier spija miód z jego ust. Ile wam dał za reklamę. Czy może Gryfem zapłacił za wiernopoddańczą uniżoność? Wyjedziecie z tego z twarzą?
2015-10-20 06:54:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pogoda
9
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie