Poniedziałek 27 września 2021r. 
REKLAMA

Listopadowe rejsy po porcie [GALERIA]

Data publikacji: 2018-11-04 16:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:24
Listopadowe rejsy po porcie
 

Kalendarzowa jesień nie oznacza końca sezonu dla „Kapitana Cooka” - pasażerskiego statku pływającego po szczecińskich akwenach. Słoneczna sobota (3 listopada) sprawiła, że znaleźli się chętni na wodne wycieczki.

- Od wielu lat mieszkam na Górnym Śląsku, ale urodziłem się w Szczecinie i tu spędziłem sporą część życia - mówił jeden z pasażerów, który przyjechał do Szczecina na groby bliskich. - Ciekawi mnie, jak dziś wygląda moje rodzinne miasto i stocznia, gdzie kiedyś pracowałem.

Właściciel „Kapitana Cooka” i „Dziewanny”, kpt. ż.w. Janusz Just, zaznacza, że to w tym roku prawdopodobnie jedne z ostatnich rejsów dla turystów indywidualnych. Dopóki jednak pogoda sprzyja i są chętni, wycieczki się odbywają. Zainteresowani mogą to sprawdzić na stronie armatora (www.statek.pl).

Oferuje on nie tylko godzinne rejsy po porcie. „Kapitan Cook” zabiera na pokład również zorganizowane grupy na zamówione trasy. Statek wynajmują turyści (przeważnie z Niemiec) oraz różne firmy i instytucje. Tego typu rejsy zaplanowane są także na najbliższe dni.

(ek)

Fot. Elżbieta Kubowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:)
2018-11-05 06:59:15
Niezły artykuł sponsorowany :)
Figo,
2018-11-04 21:33:31
nic dodać.
FIGO
2018-11-04 21:04:13
Do 123.Kilkadziesiąt firm na terenie Stoczni ? Chyba policzyłeś roboli na działalności gospodarczej.Czytaj firma krzak, krzak sie wyrwie i po firmie! Prawdziwe podmioty gospodarcze to PIS ( Strzemboński) "wydoi" podnosząc co raz czynsze wyżej i wyżej i będzie hulał wiatr po zardzewiałych rejonach.Z resztą co to za podmioty ? Połowa co najmniej to zwykłe krętacze i złodzieje.Do d..y dobierze się im Morawiecki za radosną twórczość w dziedzinie księgowości.Co dobrego do gospodarki wnosi biznesmen co za pierwsze ukradzione pieniądze kupuje BMW, aby poszpanować.Dziady sakramenckie i tyle.Co do dotacji.Państwo w spadku po liberalnej gospodarce dostanie w spadku wyeksploatowanych leśnych dziadków nie nadających się do uśpienia, a wymagających kosztownego leczenia, z minimalnym świadczeniem emerytalnym.Bo jakie emerytury za minimalne składki?
123
2018-11-04 20:15:56
@figo-jak ci tęsko na komuna to do Moskwy lub Donbasu sie przeprowadz albo do Wenezueli,Kuby czy Korei Pln. Gryfia od 3 lat jest w rzadach jedynej slusznej partii- wiec tam kieruj swoje roszczenia, stocznie nie działa ale działa kilkadziesiad mniejszych firm na jej terenie i to jest lepsze niz dotowany moloch z panstwowej czyt.podatnikow kasy tak jak kopalnie i od 3 lat rosnacy import ruskiego wegla a podobno na hałdach 3 lata temu zalegaly miliony ton wungla ,gdzie on jest?
Figo
2018-11-04 17:57:47
Jaki ten Szczecin ubogi.Gryfia pusta.Stocznia goła.Jeden zabłądzony statek w Porcie.Kraj w rozkwicie!. Komuno wróć.Wówczas statki burta w burtę czekały na DOKERÓW.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ