poniedziałek, 24 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi

Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi

Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi
Data publikacji: 2019-03-22 17:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:12
Wywietleń: 4896 381513

Jedne z najlepszych linii lotniczych świata - Emirates - szukają osób z Polski, które chciałyby dołączyć do międzynarodowej załogi pokładowej. Dubajski przewoźnik urządza w sobotę (23 marca) Dzień Otwarty w Szczecinie.

Międzynarodowa załoga pokładowa Emirates tworzona jest przez osoby ponad 135 narodowości, mówiące w przeszło 60 językach. W dubajskich liniach lotniczych pracuje już prawie 700 Polaków. Członkowie załogi pokładowej otrzymują pełen pakiet pracowniczy, na który się składają: wspólne, w pełni umeblowane zakwaterowanie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w dubajskich centrach handlowych i rekreacyjnych. Dla wielu pracowników załogi Emirates liczą się ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i ich samych, tym bardziej że siatka połączeń linii umożliwia podróż do ponad 158 miejsc na 6 kontynentach.

Najlepszym sposobem na dołączenie do zespołu przewoźnika jest wzięcie udziału w spotkaniu rekrutacyjnym. W hotelu Radisson Blu rozpocznie się ono o godz. 9 w sobotę (23 marca). Dzień Otwarty jest prowadzony w całości w języku angielskim. Kandydaci proszeni są o wcześniejszą rejestrację online na stronie internetowej Emirates. Są tam również informacje o naborze i wymaganiach.

Wskazówki dla kandydatów:

* Sprawdź wymagania - potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.
* Zarezerwuj czas - Dzień Otwarty to całodzienne wydarzenie. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na kolejne rozmowy.
* Przygotuj odpowiedni strój - kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalne upięcie.
* Pamiętaj o dokumentach - wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim i jedno aktualne zdjęcie.

Po pomyślnym przejściu rekrutacji i zatrudnieniu, pierwsze dwa miesiące pobytu nowej załogi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich upływają na intensywnych szkoleniach. Jest to praca na pełen etat, pięć dni w tygodniu. 

Dubajski przewoźnik dysponuje flotą 273 szerokokadłubowych samolotów. Emirates odbywają codzienny rejs z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Linia obsługuje trasę Warszawa-Dubaj od blisko 6 lat i do 24 grudnia 2018 roku przewiozła 1,1 miliona pasażerów. Swoim pracownikom oferuje możliwość rozwoju kariery, dodatkowe szkolenia i pracę w wielokulturowym środowisku.

(g)

Fot. Emirates

Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi

Komentarze

€@&
Do - Horyzont - Kmiotem pajacu jestes tutaj Ty
2019-03-23 12:31:41
Ech
Od Ech do @Ech i polskiego zaścianka: no cóż różnimy się tym że wy pewnie sprzedalibyście siebie i własne rodziny nawet za grosze gdyby się to wam opłacało, ale nie każdy jest sprzedajną wiadomo co, niektórzy z nas na szczęście mają jeszcze coś tak dla was starodawnego i bezużytecznego jak honor czy zwykłe poczucie przyzwoitości. A tak w ogóle żeby wam poszło w te wasze lewackie pięty to ja zamiast mahometa wolę kotleta. P.S. Lewactwo to robactwo!
2019-03-23 11:52:47
Horyzont
Szczecińskie kmioty w natarciu
2019-03-23 11:50:46
Quistorp
...[Polski zaścianek już kwiczy. Polatajcie po świecie to zmądrzejecie, Kto latał z Emirates, ten wie dlaczego są najlepsze. A wasze antyislamskie prymitywne, polskie lęki rozładujcie przy piwie, najlepiej wychylcie go z gwinta, lub pomyszkujcie w Biedronce. To wasz poziom Quistorp, Ech.].... Ja chodzę po ziemi. Tych co latali za wysoko, upadki zmiotły z ziemi. Życzeniowe wyobrażenia ,że "tam" jest klawo, to objaw kompleksów. W. Sz. Pan/Pani z "Polski zaścianek" zapewne pamięta jak się stosuje prawo w krajach Bliskiego wschodu. Jak jednego z królewiąt saudyjskich polecił zamordować i poćwiartować w ambasadzie w Turcji dziennikarza. Dziennikarza piszącego krytyczne artykuły na temat rzeczywistości w Arabii Saudyjskiej. Na jakie wyroki i za jakie pieniądze ma się bronić obywatel spoza Arabii Saudyjskiej? A co dotyczy "islamofobii"? Odpowiadam. Jeśli piszę krytyczne uwagi na temat poczynań przedstawicieli władz w Najjaśniejszej , gdzie bałwochwalczo składają hołdy bezdzietnemu ojcu narodu, to znaczy, że jestem polakofobem? Co zaś tyczy się prymitywne lęki; w ..[rozładujcie przy piwie, najlepiej wychylcie go z gwinta, lub pomyszkujcie w Biedronce. ].. .W. Sz. Pan/Pani zwraca się najpierw do "Wasze"; czyli do tłumu, a "Ech'a" do jednostki. Namawia inaczej myślących do "myszkowania" w sklepach "Biedronki"....to znaczy; zaglądać, jak mysz do kątów, dziur; szukać, szperać. Po szafach; Po kątach. No? Cóż. Takich jak w.w interlokutor tam w rzekomo sklepach dla biedaków, jak wypowiadał się jeden z obywateli Najjaśniejszej o nazwisku Kaczyński, doszukuje się przygłupów , albo tępaków? Więcej ich jest na szczytach nowobogackich Polaków.
2019-03-23 11:49:33
Pyt. do - Polski zascianek...
Tak Szczerze... a ile Kandydatek i Zatrudnionych, powyskakiwalo tam po jakims czasie "dobrowolnie" z Balkonu czy Okna ??
2019-03-23 00:00:32
ala66
Biedronka? Nigdy!
2019-03-22 22:55:47
A , A, A...
Przez ile Sypialni... kandydaci beda pozniej musieli rowniez przejsc ???
2019-03-22 22:31:10
Polski zaścianek już kwiczy. Polatajcie po świecie to zmądrzejecie,
Kto latał z Emirates, ten wie dlaczego są najlepsze. A wasze antyislamskie prymitywne, polskie lęki rozładujcie przy piwie, najlepiej wychylcie go z gwinta, lub pomyszkujcie w Biedronce. To wasz poziom Quistorp, Ech.
2019-03-22 22:05:23
@Ech
Lepiej jest milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2019-03-22 21:59:12
Quistorp
...[Po pomyślnym przejściu rekrutacji i zatrudnieniu, pierwsze dwa miesiące pobytu nowej załogi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich upływają na intensywnych szkoleniach. Jest to praca na pełen etat, pięć dni w tygodniu. trochę to przypomina gazetowe werbowanie babysisters opiekunek do dzieci w Niemczech i innych krajach Europy zwanej zachodnią. Kończyło zabraniem paszportu i darmowym "pocieszaniem" podstarzałych obleśnych milionerów.
2019-03-22 20:29:31
Ech