poniedziałek, 17 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi

Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi

Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi
Data publikacji: 2019-03-22 17:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 5238 381513

Jedne z najlepszych linii lotniczych świata - Emirates - szukają osób z Polski, które chciałyby dołączyć do międzynarodowej załogi pokładowej. Dubajski przewoźnik urządza w sobotę (23 marca) Dzień Otwarty w Szczecinie.

Międzynarodowa załoga pokładowa Emirates tworzona jest przez osoby ponad 135 narodowości, mówiące w przeszło 60 językach. W dubajskich liniach lotniczych pracuje już prawie 700 Polaków. Członkowie załogi pokładowej otrzymują pełen pakiet pracowniczy, na który się składają: wspólne, w pełni umeblowane zakwaterowanie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w dubajskich centrach handlowych i rekreacyjnych. Dla wielu pracowników załogi Emirates liczą się ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i ich samych, tym bardziej że siatka połączeń linii umożliwia podróż do ponad 158 miejsc na 6 kontynentach.

Najlepszym sposobem na dołączenie do zespołu przewoźnika jest wzięcie udziału w spotkaniu rekrutacyjnym. W hotelu Radisson Blu rozpocznie się ono o godz. 9 w sobotę (23 marca). Dzień Otwarty jest prowadzony w całości w języku angielskim. Kandydaci proszeni są o wcześniejszą rejestrację online na stronie internetowej Emirates. Są tam również informacje o naborze i wymaganiach.

Wskazówki dla kandydatów:

* Sprawdź wymagania - potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.
* Zarezerwuj czas - Dzień Otwarty to całodzienne wydarzenie. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na kolejne rozmowy.
* Przygotuj odpowiedni strój - kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalne upięcie.
* Pamiętaj o dokumentach - wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim i jedno aktualne zdjęcie.

Po pomyślnym przejściu rekrutacji i zatrudnieniu, pierwsze dwa miesiące pobytu nowej załogi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich upływają na intensywnych szkoleniach. Jest to praca na pełen etat, pięć dni w tygodniu. 

Dubajski przewoźnik dysponuje flotą 273 szerokokadłubowych samolotów. Emirates odbywają codzienny rejs z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Linia obsługuje trasę Warszawa-Dubaj od blisko 6 lat i do 24 grudnia 2018 roku przewiozła 1,1 miliona pasażerów. Swoim pracownikom oferuje możliwość rozwoju kariery, dodatkowe szkolenia i pracę w wielokulturowym środowisku.

(g)

Fot. Emirates

Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi Linie lotnicze Emirates szukają w Szczecinie załogi

Komentarze

€@&
Do - Horyzont - Kmiotem pajacu jestes tutaj Ty
2019-03-23 12:31:41
Ech
Od Ech do @Ech i polskiego zaścianka: no cóż różnimy się tym że wy pewnie sprzedalibyście siebie i własne rodziny nawet za grosze gdyby się to wam opłacało, ale nie każdy jest sprzedajną wiadomo co, niektórzy z nas na szczęście mają jeszcze coś tak dla was starodawnego i bezużytecznego jak honor czy zwykłe poczucie przyzwoitości. A tak w ogóle żeby wam poszło w te wasze lewackie pięty to ja zamiast mahometa wolę kotleta. P.S. Lewactwo to robactwo!
2019-03-23 11:52:47
Horyzont
Szczecińskie kmioty w natarciu
2019-03-23 11:50:46
Quistorp
...[Polski zaścianek już kwiczy. Polatajcie po świecie to zmądrzejecie, Kto latał z Emirates, ten wie dlaczego są najlepsze. A wasze antyislamskie prymitywne, polskie lęki rozładujcie przy piwie, najlepiej wychylcie go z gwinta, lub pomyszkujcie w Biedronce. To wasz poziom Quistorp, Ech.].... Ja chodzę po ziemi. Tych co latali za wysoko, upadki zmiotły z ziemi. Życzeniowe wyobrażenia ,że "tam" jest klawo, to objaw kompleksów. W. Sz. Pan/Pani z "Polski zaścianek" zapewne pamięta jak się stosuje prawo w krajach Bliskiego wschodu. Jak jednego z królewiąt saudyjskich polecił zamordować i poćwiartować w ambasadzie w Turcji dziennikarza. Dziennikarza piszącego krytyczne artykuły na temat rzeczywistości w Arabii Saudyjskiej. Na jakie wyroki i za jakie pieniądze ma się bronić obywatel spoza Arabii Saudyjskiej? A co dotyczy "islamofobii"? Odpowiadam. Jeśli piszę krytyczne uwagi na temat poczynań przedstawicieli władz w Najjaśniejszej , gdzie bałwochwalczo składają hołdy bezdzietnemu ojcu narodu, to znaczy, że jestem polakofobem? Co zaś tyczy się prymitywne lęki; w ..[rozładujcie przy piwie, najlepiej wychylcie go z gwinta, lub pomyszkujcie w Biedronce. ].. .W. Sz. Pan/Pani zwraca się najpierw do "Wasze"; czyli do tłumu, a "Ech'a" do jednostki. Namawia inaczej myślących do "myszkowania" w sklepach "Biedronki"....to znaczy; zaglądać, jak mysz do kątów, dziur; szukać, szperać. Po szafach; Po kątach. No? Cóż. Takich jak w.w interlokutor tam w rzekomo sklepach dla biedaków, jak wypowiadał się jeden z obywateli Najjaśniejszej o nazwisku Kaczyński, doszukuje się przygłupów , albo tępaków? Więcej ich jest na szczytach nowobogackich Polaków.
2019-03-23 11:49:33
Pyt. do - Polski zascianek...
Tak Szczerze... a ile Kandydatek i Zatrudnionych, powyskakiwalo tam po jakims czasie "dobrowolnie" z Balkonu czy Okna ??
2019-03-23 00:00:32
ala66
Biedronka? Nigdy!
2019-03-22 22:55:47
A , A, A...
Przez ile Sypialni... kandydaci beda pozniej musieli rowniez przejsc ???
2019-03-22 22:31:10
Polski zaścianek już kwiczy. Polatajcie po świecie to zmądrzejecie,
Kto latał z Emirates, ten wie dlaczego są najlepsze. A wasze antyislamskie prymitywne, polskie lęki rozładujcie przy piwie, najlepiej wychylcie go z gwinta, lub pomyszkujcie w Biedronce. To wasz poziom Quistorp, Ech.
2019-03-22 22:05:23
@Ech
Lepiej jest milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2019-03-22 21:59:12
Quistorp
...[Po pomyślnym przejściu rekrutacji i zatrudnieniu, pierwsze dwa miesiące pobytu nowej załogi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich upływają na intensywnych szkoleniach. Jest to praca na pełen etat, pięć dni w tygodniu. trochę to przypomina gazetowe werbowanie babysisters opiekunek do dzieci w Niemczech i innych krajach Europy zwanej zachodnią. Kończyło zabraniem paszportu i darmowym "pocieszaniem" podstarzałych obleśnych milionerów.
2019-03-22 20:29:31
Ech
A kto by chciał z muslimami latać, tylko jakiś wariat. Najlepsze linie? a w czym? chyba tylko w reklamowaniu się...
2019-03-22 18:56:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie