piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Liderem być

Liderem być

Liderem być
Data publikacji: 2017-01-03 16:48
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:51
Wywietleń: 627 195679

Do 12 stycznia młodzież może zgłaszać swój udział w programie ,,Lider Zachodniopomorski”. To projekt adresowany do młodych osób, które lubią być aktywne społecznie, a przy okazji chcą zdobyć doświadczenie oraz mini-grant na taką działalność.

Program edukacyjny ,,Lider Zachodniopomorski” adresowany jest do osób które ukończyły 17 lat i mają już doświadczenie w działaniach społecznych, np.  w wolontariacie, samorządzie uczniowskim lub studenckim. Jego uczestnikiem mogą być młodzi ludzie, którzy działają aktywne w swojej dzielnicy, miejscowości lub młodzieżowej radzie.

- Młodzi ludzie dzięki programowi po raz kolejny mają szansę wzmacniać swoje kompetencje liderskie, rozwijać umiejętności, zdobywać wiedzę na temat realizacji projektów i nawiązywać kontakty – to wszystko jest cenne w dzisiejszej rzeczywistości i przydaje się w momencie szukania pracy - podkreśla Małgorzata Ludwiczek, kierownik Sekretariatu ds. Młodzieży.

Będzie to już piąta edycja programu. Aby się do niej zgłosić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mlodziez.wzp.pl do dnia 12 stycznia, godz.24 i przesłać go mailowo. Udział w programie jest bezpłatny. warto zajrzeć także na funpage: www.facebook.com/sekretariatdsmlodziezy

Młodzież, która zgłosi swój udział do programu, spotka się po raz pierwszy 23 stycznia i przedstawi swoje oczekiwania oraz pomysły na Europejski Tydzień Młodzieży. W lutym odbędzie się kilkudniowe spotkanie szkoleniowe, a do maja przy wsparciu merytorycznym pracowników Sekretariatu ds. Młodzieży młodzi ludzie będą realizowali działania w ramach mini-projektów.

Program ,,Lider Zachodniopomorski”, który odbywa się pod honorowym patronatem marszałka województwa Olgierda Geblewicza, skupia ludzi otwartych na działania społeczne i chętnych do zdobywania nowej wiedzy w tym zakresie. Umożliwia młodym ludziom rozwijanie kompetencji liderskich poprzez realizację działań społecznych. Wspiera ich w realizacji celów poprzez zapewnienie wiedzy merytorycznej oraz spotkania z ekspertami. W tegorocznej edycji trzy wybrane działania zostaną wsparte mini-grantami. Wszystkie zrealizowane projekty zostaną natomiast przedstawione podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży w maju br.

- Dzięki ubiegłorocznej edycji programu w całym regionie odbyło się kilkanaście ciekawych mini-projektów. Jeden z nich promował ideę krwiodawstwa, drugi zachęcał biegaczy do wsparcia chorej osoby, niektóre były realizowane w bibliotekach, a inne szkołach - wymienia Małgorzata Ludwiczek. - Wszystkie łączyła idea nauki przez doświadczenie, a także rozwijanie idei współpracy w lokalnych społecznościach. (el)

NZ. Młodzież uczestnicząca w poprzedniej edycji Lidera Zachodniopomorskiego

Liderem być Liderem być

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”