Niedziela, 21 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Lepszy dojazd od Warnic do PPNT w Stargardzie

Data publikacji: 02 kwietnia 2024 r. 23:26
Ostatnia aktualizacja: 03 kwietnia 2024 r. 20:01
Lepszy dojazd od Warnic do PPNT w Stargardzie
Koszt modernizacji niemal półkilometrowego odcinka od ul. Niklowej w kierunku Warnic oszacowano na ok. 5 mln zł. Fot. Czytelnik  

Mieszkańcy gminy Warnice poinformowali nas, że droga, którą podczas strajku rolników są zmuszeni dojeżdżać do pracy w Stargardzie, została podreperowana.

Miasto dotrzymało obietnicy i poprawiło stan drogi, którą pracownicy dojeżdżają od strony Warnic do pracy w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii.

- Zrobili ją, połatali dziury i teraz jest lepiej – mówi pan Mariusz, który poprosił naszego dziennikarza o interwencję.

Droga od Warnic w kierunku parku przemysłowego w Kluczewie była w fatalnym stanie. Gdy rolnicy strajkują, pracownicy parku przemysłowego korzystają z tej drogi. Wtedy są na nią kierowani przez policję. Wielu jeździ tędy, bo jest to trasa krótsza.

Rzecznik prezydenta miasta zapewniał, że trasa zostanie podreperowana. Nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcia potwierdzające, że obietnica została dotrzymana.

- Teraz da się tą drogą jakoś dojechać - mówi mieszkaniec gminy Warnice. - Ale oczywiście czekamy na asfalt.

Póki co, trwają prace projektowe drogi od ulicy Niklowej w PPNT w kierunku Warnic, na odcinku ok. 450 metrów. Poza nową jezdnią będzie tam również chodnik i ścieżka dla rowerzystów. Całość uzupełni oświetlenie. ©℗

(w)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

I Bardzo Dobrze
2024-04-03 17:37:34
To super bo ta droga to jedyny możliwy kawałek drogi żeby można było dojechać od tej strony do pracy bez musu jazdy do okoła przez Kluczewo

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA