Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Laur dla Szczecina

Data publikacji: 05 marca 2019 r. 08:23
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Laur dla Szczecina
Fot. Centrum Żeglarskie  

Jeden z trzech "Laurów" z okazji 15-lecia konkursu o "Nagrodę Przyjaznego Brzegu" trafił do stolicy Pomorza Zachodniego. To kolejne wyróżnienie Szczecina w konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.

Nagrody zostały wręczone podczas tegorocznej 31. edycji Targów Wiatr i Woda w Warszawie. Wśród klasycznych nagród znalazły się specjalne trzy "Laury XV-lecia Konkursu Nagrody Przyjaznego Brzegu". Są one dowodem uznania za wieloletnie konsekwentne działania na rzecz promocji krajowej turystyki wodnej. Właśnie jednym z tych „Laurów” uhonorowano Szczecin za "konsekwencję w otwieraniu Polski na morze". Nagrodę dla stolicy regionu odebrał Jerzy Raducha, wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej z Centrum Żeglarskiego.

Bardzo nam miło, że Szczecin po raz kolejny został dostrzeżony, zwłaszcza przy okazji jubileuszowej, bo XV edycji konkursu – mówi Krzysztof Soska, zastępca prezydenta Szczecina. – Laur jest dla nas wyróżnieniem i nagrodą za dotychczasową pracę, a także ogromną motywacją do dalszych działań i kontynuacji morskich projektów.

Rok temu Szczecin został nagrodzony "Przyjaznym Brzegiem" za doskonałe przygotowanie i organizację finału The Tall Ships Races 2017.

(isz)

Na zdjęciu: To nie pierwsza nagroda dla Szczecina w konkursie organizowanym przez PTTK.

Fot. Centrum Żeglarskie

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA