Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Lato na bulwarach

Data publikacji: 25 czerwca 2023 r. 18:58
Ostatnia aktualizacja: 26 czerwca 2023 r. 13:45
Lato na bulwarach
Fot. Ryszard Pakieser  

Na szczecińskie bulwary wrócił letni cykl imprez czyli Bulwarove, ruszyło też wesołe miasteczko Holiday Park, a wraz z nim koło widokowe Wheel of Szczecin. Na gości przez całe wakacje czekają także Miejska Strefa Letnia i strefa gastronomiczna.

Pierwsza w tym sezonie impreza Bulwarove za nami - w sobotę można było wziąć udział w biegach, w niedzielę czekały mi.in. leżaki, gry plenerowe i wielkoformatowe. Dla najmłodszych były zabawy i animacje, ale dorośli także znaleźli coś dla siebie. Kolejne wydarzenia w tym cyklu: 22-23 lipca, 26-27 sierpnia  i 2-3 września.

Jest już dostępne wesołe miasteczko Holiday Park. Działa także Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej, czyli plaża z barem i leżakami. Przez całe wakacje będą odbywały się tam koncerty, imprezy, występy komików, ale także atrakcje dla dzieci.

Tuż obok wejścia na Wyspę Grodzką, obok mostu na marinę, usytuowana jest strefa gastronomiczna Food Port. W tym roku mieści się tam 21 punktów gastronomicznych. Strefa będzie działała do początku września.

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

holidaj
2023-06-26 13:36:51
Czy ktoś w tym mieście ma jakikolwiek wpływ na ten Holiday Park? Przecież koło tego nie da się przejść. Każdy kto ma choć odrobinę wrażliwszy słuch, cierpi w tej okolicy istne katusze. Tam z każdej atrakcji leci inna "muzyka" i jakby się na wzajem próbowały zagłuszać. W połączeniu z krzykami i piskami, to jest najmniej przyjemne akustycznie miejsce w Szczecinie. Może tak inspektorat środowiska zająłby się poziomem hałasu emitowanym przez ten park? Myślę że normy przekracza kilkukrotnie

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA