Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Kto zostanie burmistrzem Białogardu? Kandydaci już są

Data publikacji: 22 stycznia 2024 r. 10:27
Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2024 r. 23:38
Kto zostanie burmistrzem Białogardu? Kandydaci już są
Burmistrz Białogardu Emilia Bury będzie się starała o reelekcję. Fot. Facebook/Emilia Bury  

Przedwyborcze zakłady padają już w Białogardzie, gdzie na razie pojawiły się nazwiska dwojga chętnych.

Pierwszą chętną do objęcia funkcji głowy miasta jest wciąż sprawująca władzę wykonawczą w Białogardze Emilia Bury. Decyzję o starcie ogłosiła między innymi na swoim facebookowym profilu.

– Za mną 5 lat pracy w roli burmistrza Białogardu. Pracy bardzo odpowiedzialnej, ale też i bardzo satysfakcjonującej, gdy na każdym kroku widzę wspaniałą wspólnotę mieszkańców naszego pięknego miasta, której zbudowanie obiecałam sobie 5 lat temu i co wspólnie udało nam się dokonać. Pełna zapału i wciąż nowych pomysłów na rozwój i poprawę jakości życia mieszkańców Białogardu, deklaruję start w wyborach o fotel burmistrza – napisała tam.

O fotel włodarza Emilia Bury nie będzie walczyła jako jedyna. Paweł Szyszlak – radny Rady Miejskiej z 13-letnim stażem – także zadeklarował start w wyborach.

– Będę kandydatem na burmistrza Białogardu. Moje doświadczenie, pomysły na rozwój naszego miasta, ale przede wszystkim pragnienie zjednoczenia naszej społeczności stanowią motywację do podjęcia tej odpowiedzialnej misji. Jestem gotów na wyzwania… – deklaruje ten doświadczony rajca, informując, że wystartuje w barwach „Otwartego Białogardu”.©℗

(pw)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mieszkaniec
2024-04-21 21:39:25
Dokładnie popieram wpisy ludzi którzy piszą wprost i naszej Pani burmistrz która potrafi się tylko lansować nic nie zrobiła dla miasta i mieszkańców i je zadłużyła na 42 miliony oby ja z tego rozliczono dokładnie i prawnie. Więc oby mieszkańcy dali jej czerwoną kartkę i podziękowali za 5 lat tzw nieróbstwa i się lansowania.
GOSIA
2024-03-18 23:00:28
Kończy się kadencja obecnego Burmistrza i muszę przyznać że tak brudnego miasta dawno nie było. Burmistrz siebie bardzo zadowolony, wogule nie wie co się dzieje ,bo jak Goście przyjazdrzaja do Miasta to są bardzo zaskoczeni,że w Centrum miasta taki brudnego a Burmistrz jest bardzo zadowolony i nie wyciąga konsekwencji od osoby odpowiedzialnej za sprzątanie Miasta, po prostu tragedia.
Prawda
2024-03-14 09:49:00
Jakie miasto i mieszkańcy Białogardu taki Burmistrz. W tym mieście jak za czasów głębokiego PRL. Tutaj czas stanął w miejscu. Nic sie nie zmienia. Tylko twarze. Kliki, znajomości, nepotyzm, nieudactwo. W tym mieście rządzi mafia, która jest hermetyczna i nie dopuszcza ludzi wykształconych, mądrych i niezależnie myślących. I w tym mieście nigdy nic na lepsze się nie zmieni, bo hołota dorwała się do władzy i koryta. Wystarczy pójść do Urzędu Miasta i popatrzeć jak zachowuje się i rządz ta hołota.
Mieszkanka
2024-03-10 14:49:12
Jak mieszańcy źle postawią na wybór Burmistrza , to będzie nami rządzić układ , który po trupach prze jak walec. W poprzednich wyborach mieszkańcy źle wybrali , w większości oddali głosy na osobę bez doświadczenia kierowania choćby małym zakładem - są tego skutki !!!! Proszę spojrzeć na komitet wyborczy Pana Borkowskiego. Jedynie Pan Szczepan ma uwagi na sesjach. Wybór należy do mieszkańców.
Białogardzianka
2024-03-10 14:25:38
Proszę Państwa , a gdzie mieliście oczy jak były wybory na burmistrza , przecież sami ją wybraliście . Bez doświadczenia , bez praktyki na stanowisku kierowniczym nie mówiąc o stanowisku dyrektorskim . Teraz są skutki . Ja oddam głos na pierwszego na liście i będzie po układach . Możecie Państwo się zastanowić . Bo robi się w mieście mafia i trzeba to zatrzymać . Decyzja należy do Państwa.
Anna
2024-02-03 16:23:57
Myślę, że styl tych wypowiedzi należy do jednej i tej samej osoby, wysyłanych tylko z różnych kont. I szkoda, że w całej Polsce można usłyszeć o Białogardzie nie dlatego, że jest tu tak dobrze, a z powodu hejtu, który zawitał w internecie. I to tylko na jedną stronę. Mam takie wrażenie, że gdzie hejt, tam za nim stoi PiS. Gdzie PiS tam same zło.
Mieszkanka Białogard
2024-01-26 17:46:41
A tu link dla hejterów od starosty, którzy tak licznie się tu zjawili.. https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/mala-ojczyzna-bialogard-plotki-ukladziki-zdrady-i-pieniadze-od-pis-dla-starosty-z-psl-czesc-1
Mieszkanka Białogard
2024-01-26 17:43:23
Patrzcie ludzie, hejterzy starosty już tu są. Tak umilali bialogardzianom życie przed 5 lat, kiedy to Białogard rozwijał się jak opętany. Hejtujcie, hejtujcie, ludzie już wiedzą o Was wszystko.
Hula Babula
2024-01-26 10:42:47
Wybierzcie sobie w tym Białogardzie tego szreka ze starostwa to będziecie płakać. Ja tylko ostrzegam🍺🍺🍺
Co ja widzę?
2024-01-23 18:54:02
Bagna narobiła i narobi trzy razy więcej jak jej mieszkańcy nie pogonią. Szyszlak do niedawna koalicjant burmistrzowej, nie dała mu za dużo przytulić to stawia się.
popatrzyłem,zrobiłem
2024-01-23 18:12:04
i mam po reelekcji , czy jakoś tam .
Mieszkaniec
2024-01-23 18:11:52
Pani Bury to pomyłka. Nigdy więcej takiego burmistrza
Greg
2024-01-23 18:10:08
Przeciez na burmistrza też ma startować starosta Pakuszto. Ma chyba największe szanse. Najbardziej doświadczony z tej trójki i chyba najlepszy.
jo wim
2024-01-23 17:28:56
jak na Pejsbuku , to pustak na 100%. Nie głosujta !
Mieszkaniec 2
2024-01-23 10:46:26
Reelekcja Burowej? Mrzonki i marzenia. Mnie nie mdli, wprost wymiotuję, gdy to słyszę i czytam. Ale spokojnie. Mieszkańcy jej podziękują za traktowanie ludzi jak śmieci, wszechobecną koterię i zatrudnianie nie fachowców lecz swoich i za chwalenie się na FB nie swoimi zasługami. Takiego Burmistrza Białogard nie potrzebuje. Ciemny czas w historii naszego Miasta zakończy się już 7 kwietnia w pierwszej turze.
Pola
2024-01-23 07:44:21
Nigdy więcej pani B.!!!!! Ani żaden Sz .
Bb
2024-01-23 06:45:31
Swoją kandydaturę w wyborach na burmistrza, już dawno zapowiedział obecny starosta.
Mieszkaniec
2024-01-23 06:29:00
Chroń nas Panie Boże od obecnej burmistrz na kolejną kadencję. Lansować się potrafi tylko przez pięć lat swych rządów nie wybudowała w naszym mieście mieszkan. Widać że tylko prywatni inwestorzy to czynią. Więc drodzy mieszkańcy Białogardu wybierzmy dobrego włodarza naszego miasta w najbliższych wyborach.
Mieszkaniec
2024-01-23 06:23:39
Witam czytając że obecna Pani burmistrz chce kandydować ponownie aż mnie mdli gdyż śledząc dorobek 5 lat rządów nic nowego nie wniosła tylko kontynuowała projekty poprzednika. Chyba że za dobrą inwestycje uważa namalowanie na czerwono pasów dla rowerzystów którzy bardzo rzadko z nich korzystają bojąc się przejdźdających obok aut. Sądzę że czas aby na tym stanowisku i dla dobra naszego miasta zasiadł ktoś inny bardziej konkretny który nie będzie się tylko lansował. My mieszkańcy decydujemy.
jak tak patrzę
2024-01-22 17:37:56
to ja zaczynam mieć reelekcję , czy jakoś tak !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA