sobota, 15 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kto przyszedł do Liberadzkiego?

Kto przyszedł do Liberadzkiego?

Kto przyszedł do Liberadzkiego?
Data publikacji: 2016-01-16 09:26
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:00
Wywietleń: 1003 100906

- Podmiotem, który łączy nasze misje jest człowiek. To on nas gromadzi. Służba na rzecz drugiego człowieka jest najistotniejszym powołaniem. Życzę państwu pomyślności w służbie na rzecz człowieka - powiedział biskup Henryk Wejman na spotkaniu noworocznym zorganizowanym przez europosła Bogusława Liberadzkiego (SLD).

Spotkanie rozpoczęło się w piątek wieczorem w restauracji Zamkowej w Szczecinie. Goście dopisali. Byli wśród nich m.in. Karol Osowski - były wicewojewoda i były przewodniczący sejmiku, Stanisław Kopeć - eksposeł i były baron eseldowski, a także obecny lider SLD w regionie Dariusz Wieczorek. Na spotkanie przyszli Wiesław Wierzchoś, konsul honorowy Litwy, Andrzej Wyganowski, burmistrz Stepnicy, Mirosław Sobczyk, prezes Zapolu, czy Magdalena Kotnis, preses Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. ©℗ (masz)

 
Kto przyszedł do Liberadzkiego? Kto przyszedł do Liberadzkiego? Kto przyszedł do Liberadzkiego? Kto przyszedł do Liberadzkiego?

Komentarze

ratunku
Tu tak czerwono i sami z lepkimi rączkami... nawet Pan "aktówka" Wieczorek. Widać na zdjęciach dobra mina do złej gry...
2016-01-17 21:02:40
?
Stara gwardia PRL owska spotkała się wspominać dawne przewagi. Wielu jeszcze jest czynnych np ten pan z Stepnicy, który przeszedł wielokrotne przepoczwarzenie. Obecnie oficjalnie w barwach platformerskich, ale jutro, kto wie?
2016-01-17 10:56:40
@Polak...
Co zrobił? Np.Trasę Zamkowa i S-3 do Gorzowa....
2016-01-16 17:53:08
@Polak
Dobre pytanie.
2016-01-16 14:58:03
Polak
Zastanawia mnie jedno co zrobił Pan poseł Liberadzki dla Szczecina? Głoszenie takiej lipy jak "służba na rzecz drugiego człowieka" jest zwykłym anachronizmem i duchowny wypowiadające te słowa w otoczeniu lewaków to zjawisko kosmiczne.
2016-01-16 10:31:03
;-)
W sukience był na pewno 1 -gustowna czarna ;-)))) no i fajny czepek
2016-01-16 09:37:18
To ilu tam było OBROŃCÓW DEMOKRACJI prosto spod
Pomnika Czynu Polaków ??
2016-01-16 09:04:25