niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Krecik sam przy kracie

Krecik sam przy kracie

Krecik sam przy kracie
Data publikacji: 2017-01-28 13:51
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:16
Wywietleń: 3211 206843

Ma zaledwie dwa lata. Przeszłość - podobnie jak przyszłość - nieznaną. Z przytuliskowego boksu już wszyscy jego kompani w niedoli znaleźli nowe domy. On teraz samotny i smutny siedzi przy kracie. „Czy jest tak mały, że ludzie go nie dostrzegają?" - zastanawiają się pracownicy schroniska.

Krecik (1189/16) jest puchatym słodziakiem na krótkich krzywych nóżkach. Uratowanym z Wyspy Puckiej tuż przed świętami. Uszy mu sterczą, a pod grzywą uwagę przyciąga rudawa kozia bródka.

- Ten szorstkowłosy gentlemen jest bystrym i niezwykle pociesznym psem. Dał się nam poznać z jak najlepszej strony. Jest nad wyraz przyjazny ludziom, szuka ich towarzystwa: łasy przytulania i głasków. Ten kompaktowy psiak na pewno nie zajmie wiele miejsca w domu, a i na rękach się zmieści. Będzie wspaniałym przyjacielem, co chętnie poleży z opiekunem na kanapie lub pójdzie z nim spacer, choćby na kraj świata - opowiadają pracownicy schroniska, których sercami - przyznają - zawładnął ów Krecik.

Jednak odwiedzający schronisko jakby Krecika nie dostrzegali. Przygarnęli już wszystkie psiaki z jego boksu. Pozostawiając tę maleńką psinę samotną.

- Jest teraz bardzo smutny. Bo odeszli wszyscy jego kompani. Dostali od losu szansę. On nie. Przesiaduje więc cichutko przy kracie. Czekając na prawdziwego przyjaciela, co go stąd zabierze: otworzy przed nim dom i serce. Zachęcamy do poznania naszego wyjątkowego Krecika - zachęcają pracownicy schroniska.

Kto chciałby tego małego słodziaka (1189/16) lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. ZUK/Schronisko

Komentarze

na FB!
Puścić to na FB, grupa Szczecin
2017-01-29 16:27:34
Właściciel domu na wsi z ogrodem
Wziąłbym tego pieska , ale mój 5 letni owczarek niemiecki nie zniósł by obcego w ogrodzie ...życzę szybkiej adopcji .
2017-01-28 21:07:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy