piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kradzione sprzedawał na przystanku

Kradzione sprzedawał na przystanku

Kradzione sprzedawał na przystanku
Data publikacji: 2015-09-30 10:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 802 24905

Nawet 7 lat więzienia grozi mieszkańcowi Szczecina, który ukradł sprzęt RTV. Podczas interwencji policcy mundurowi zabezpieczyli przy nim przedmioty pochodzące z przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec 37-latka  policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju. 

Siedzący na przystanku autobusowym w Trzebieży mężczyzna oferował przechodzącym osobom zakup telewizorów. Jednej z mieszkanek wydało się to podejrzane. Poinformowani o tym fakcie policjanci pojechali we wskazane miejsce. 

Podczas legitymowania mężczyzny stróże prawa sprawdzili zawartość dwóch toreb, które 37–latek miał przy sobie. Wewnątrz znajdowały się min. trzy telewizory, piloty oraz uchwyt mocujący. Mieszkaniec Szczecina był pod wpływem alkoholu. W trakcie zatrzymywania podejrzewany znieważał interweniujących funkcjonariuszy. 

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży mienia oraz znieważenia policjantów. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na objęcie szczecinianina dozorem policji oraz zakazem opuszczania kraju.  

O dalszych losach 37–latka wkrótce zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa może mu grozić nawet do 7 lat pozbawienia wolności, ponieważ za kradzież będzie odpowiadał w warunkach recydywy. 

Komentarze

Zakupy
Złodzieje będą do czasu, gdy ludzie na ulicy, czy na parkingach przed centrami handlowymi, będą od nich kupowali perfumy i inne podejrzane artykuły.
2015-09-30 09:21:44
Dziwny "bezrobotny"..,
Juz 37 lat zycia i jeszcze nie mogl... nie chcial... czy nie PO-trafil... znalezc normalnej i uczciwej pracy ??
2015-09-30 09:15:29

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie