wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > KOWR zyska nowoczesną siedzibę

KOWR zyska nowoczesną siedzibę [GALERIA]

KOWR zyska nowoczesną siedzibę
Data publikacji: 2019-12-05 13:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-07 12:21
Wywietleń: 947 431538

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Szczecinie za dwa lata będzie mógł przenieść się z obecnej, ciasnej i niespełniającej współczesnych norm, siedziby przy ul. Matejki do nowego budynku przy ul. Bronowickiej. W czwartek (5 grudnia) w samo południe wmurowano akt erekcyjny pod ten nowoczesny obiekt. W uroczystości wzięli udział między innymi przedstawiciele centrali KOWR. Inwestycje poświęcił ksiądz arcybiskup Andrzej Dzięga. W tubie aktu erekcyjnego umieszczono list intencyjny, fotografie wszystkich pracowników Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie oraz egzemplarz „Kuriera Szczecińskiego”.

(r.c.)

Fot. Dariusz GORAJSKI

KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę KOWR zyska nowoczesną siedzibę

Komentarze

KOWRRR
Akt erekcyjny i arcybiskup? W towarzystwie kuriera?To się dziwnie czyta
2019-12-07 12:06:14
do po..ów zajmujących się "czarną mafią"
- tłumaczyłem już dlaczego "czarna mafia" ma się w Polsce dobrze i mić będzie dobrze "dołgo, dołgo liet". PO_wtarzam; „Czarna Mafia “ istnieje w Polsce na mocy tzw. Konkordatu podpisanego przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego (ateistę - komucha) 23 lutego 1998, który wszedł w życie 25 kwietnia 1998 r.....Tę umową miedzynarodową (na wieki) podpisano bez pytania się Polaków - zwykłą większością głosów.....Debile, tenże Konkordat „zabetonowała“ w Polskę nowa Konstytucja uchwalona 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe, zatwierdzona w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku.....Tyle waszych po_szczekiwań o „Czarnej Mafii“ . Ta „Mafia“ istnieje i istnieć będzie dopóki „jeszcz Poska nie zginęła“....
2019-12-06 12:03:37
precz z czarną mafią...
Zapamiętujemy tych posłów co wspierają "sukienkowych" z Dzięgą na czele..
2019-12-05 18:43:59
gosc
czyli beda nowe miejsca pracy dla "fachofcuf" -bez konkursu...
2019-12-05 17:40:06
Oto słowo czarne
Bogu niech będą Dzięgi.
2019-12-05 17:35:20
@stop niekompetencji
Coś ci się pomyliło. My budujemy Polskę. Ten kraj zostawiamy towarzyszom.
2019-12-05 16:58:53
stop niekompetencji
Przecież te posły nawet kielni murarskiej trzymać nie umieją ...to jak budować z nimi ten kraj ??
2019-12-05 16:41:33
Antypisior i antyklecha
Jak zwykle "klecha w sukience" z miotełką obok posłów ....NIECH ŻYJE ARTYKUŁ 24 KONSTYTUCJI MÓWIĄCY O ROZDZIALE PAŃSTWA OD KOŚCIOŁA - gdzie my żyjemy pytam w Katotalibanie ??? o kasie fiskalnej za usługę nie wspominam .... Potem wyznawcy PIS mówią o podwójnych standardach???
2019-12-05 16:38:34
poznaniak
@gość - zaśpiewał mu po wszystkim nasz chór w którym mój syn dzierży pałeczkę, oczywiście pierwszeństwa.
2019-12-05 15:51:09
gosc
Czy za taka "usluge "był wystawiony paragon czy to za darmo?
2019-12-05 14:59:34