środa, 27 marca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Korek w stronę Szczecina

Korek w stronę Szczecina

Korek w stronę Szczecina
Data publikacji: 2018-12-09 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-10 09:14
Wywietleń: 1372 365938

Kierowcy, którzy kierują się przez DK 10 w stronę Szczecina muszą uzbroić się w cierpliwość - utworzył się korek, który rozpoczyna się od stacji paliw Shell przy Szosie Stargardzkiej.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

as
Korki na drogach to objawy choroby.A choroba Szczecina nazywa sie szwindlowanie według niemieckiego prawa.Pajac kierujacy miastem zamienił budzet miejski w pralnie brudnych pieniedzy dla geszefciarzy uwzgledniając siebie.Za członkowstwo w radzie nadzorczej społki miejskiej miesieczna pensja to 24 tyś złotych. Nadzorcy i urzednicy zjadaja połowe budzetu miasta.Gdyby braklo dotacji panstwa polskiego to bedzie smród,brud i ubóstwo.To moze ostatnia kadencja wiec parcie na kase bedzie jeszcze wieksze A marionetki od Gross Export-Import beda darzyc miasto cyrkiem, kotalionami, fajerwerkami i kwiatkami na Wałach.Dosc okradania pod płaszczykiem sadzenia trawników i do do uczciwej roboty bo..taczki czekaja
2018-12-10 08:32:37
Obs.ryver
Kiedyż, ach kiedyż strudzeni mieszkańcy ujrzymy przeprawę drogowo-kolejową POLICE-ŚWIĘTA???? Kidy powstanie obwodnica (Ring) miasta??? A jeszcze ziarnko pieprzu: Ul.Wiosenna, budowana od 3 lat-niby przejezdna, niby ostatni kawałek za przejazdem kolejowym zrobiona...a NIE zrobiony...Spaprane studzienkikanalizacyjne(jak zwykle u naszych drogowców!!!)i na końcu ulicy-barierki,zwężeni do jednego pasa ruchu i poprawki spartolonej -nowiutkiej roboty!!!
2018-12-10 06:33:18
@as
Korki są bo nie ma obwodnicy miasta - i nawet 5 wjazdów nic nie da. Nie ma obwodnicy miasta bo nie buduje jej GDDKiA a nie miasto. Trochę trzeba pomyśleć zanim coś się napisze. Dobrze to widać w Stargardzie - odkąd jest obwodnica drogi krajowej 10 to w mieście jest mniejszy ruch.
2018-12-09 16:40:24
Emerytka
Od 1972 r. mieszkam w Szczecinie i przez wszystkie lata w czasie kolejnych kampanii wyborczych obiecywana była przeprawa przez Odrę za Policami. Niestety po wyborach temat cichnie niezależnie od opcji przy sterze. Temat nowej przeprawy wykracza zresztą poza decyzje władz Szczecina, bo środki niezbędne do realizacji takiej nowej przeprawy muszą być w dużej części zarezerwowane z budżetu centralnego, a Szczecin jakoś nie ma szczęścia do inwestycji o tak dużym znaczeniu.
2018-12-09 15:50:38
jamjurek
szczecin jest jednym z najmniej zadłużonych miast w Polsce panie AS , a ten ślimak kiedyś trzeba zrobić matole
2018-12-09 15:25:16
Tramwaje na Szosie Stargardzkiej?
Od kiedy?
2018-12-09 13:32:20
as
Cóż mozemy oczekiwąć po operetkowym prezydencie miasta który nie dosc ze zadłuzył miasto do rozmiarów budżetu Litwy to dzisiaj swoja niegos[odarność maskuje wymiana tablic z nazwami ulic. Kolejna wymiana po 2 latach.Korki na wjezdzie do Szczecina to stania 3 godziny dziennie.Ta masa samochodów przez 5 miesiecy wiecej kosztuje niz nowy wjazd do Szczecina Przyjdzie zrobić pospieszne wybory i tego pajaca wymienić bo nadal bedzie wymyslał konkursy na rzeznie miejskie i sadził krokusy na Jasnych Błoniach.Jak małolat uwielbia zeby mu klaskać i głaskać po plecach. Wez sie zza powazne sprawy luniuchu albo wynocha bo.. sa taczki.
2018-12-09 13:06:49