sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > KONKURS. Wybieramy imię dla klaczki!

KONKURS. Wybieramy imię dla klaczki!

KONKURS. Wybieramy imię dla klaczki!
Data publikacji: 2016-02-25 11:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 2043 121223

Trwa konkurs, w którym wybieramy imię dla klaczki, która przyszła na świat na wyspie Karsibór w Świnoujściu. Imię powinno zaczynać się na literę „b” i nie być ludzkie. Swoje propozycje możecie przesyłać mailem bądź na Facebooku. Do wygrania jest pobyt na Wyspie Skarbów, książki autorek nominowanych do nagrody „Gryfia” oraz gadżety „Kuriera Szczecińskiego”.

Co do imienia to są dwie zasady: musi ono zaczynać się na literę „b” i nie może być ludzkie. Propozycje proszę przesyłać na adres mailowy konkurs@kurier.szczecin.pl lub wpisywać swoje propozycje na facebookowym fanpage’u „Kuriera Szczecińskiego” pod postem ze zdjęciem źrebaka – prosimy podawać tylko jedną propozycję. W mailu pod propozycją imienia proszę podać imię i nazwisko oraz kontakt do siebie. Zabawa potrwa do końca lutego. Zwycięzcę wybierzemy wspólnie z właścicielami Wyspy Skarbów. Do wygrania są książki autorek nominowanych do nagrody „Gryfia” oraz gadżety „Kuriera Szczecińskiego”. Nagrodę przygotowali także gospodarze Wyspy Skarbów. Zwycięzca będzie miał jednodniowy, darmowy wstęp na Wyspę Skarbów wraz z rodziną i znajomymi (do 10 osób). W czasie pobytu wszyscy będą mogli odwiedzić skarbiec z kilkuset cennymi eksponatami oraz skorzystać z kilkunastu oryginalnych stanowisk do konkurencji sportowo-zręcznościowych, jak i doświadczyć lotu na miotle. Po locie dostaje się certyfikat Czarnoksiężnika/Czarownicy z Krainy 44 Wysp. Na koniec pobytu zwycięzca ze swoją drużyną odpocznie przy ognisku i posili się pirackimi kiełbaskami. Grupa będzie mogła wybrać dowolny dzień w terminie od 1 maja do 30 września, po wcześniejszej rezerwacji mailowej lub telefonicznej. ©℗

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Klaczka ze Świnoujścia czeka na swoje imię. Możecie przesyłać swoje propozycje jeszcze do końca lutego. Do wygrania jest pobyt na Wyspie Skarbów, książki autorek nominowanych do nagrody „Gryfia” oraz gadżety „Kuriera Szczecińskiego”.

Komentarze

Bezunia
Wybieram imie dla klaczki Bezunia Teresa Cholewicka
2016-02-26 17:12:34

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie