środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > KONKURS. IQuchnia Anny Jurksztowicz

KONKURS. IQuchnia Anny Jurksztowicz

KONKURS. IQuchnia Anny Jurksztowicz
Data publikacji: 2016-04-01 14:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 993 126517

Znamy ją przede wszystkim jako piosenkarkę, ale teraz nadarza się okazja - zresztą bardzo miła - by poznać Annę Jurksztowicz, jako mistrzynię kuchni. Oto bowiem krótko przed świętami ukazała się jej książka „IQuchnia czyli jak inteligentnie jeść i pić". Znajdziemy w niej - obok ciekawych przepisów kulinarnych - odpowiedzi na takie m.in. pytania: Jak być perfekcyjną panią domu, nie siedząc w kuchni godzinami? Jak świadomie kupować, gotować, karmić rodzinę, przyjaciół i siebie? Jak inteligentnie być na diecie, jeść, pić i nie tyć?
- Gotowanie to dla mnie wielka przyjemność! Jeszcze nikt, mam taką nadzieję, na tym nie ucierpiał. Gotowanie jest wspaniałym sposobem na odstresowanie i jest sztuką, gdyż wymaga odwagi i kreatywnego podejścia. - deklaruje Anna Jurksztowicz. Niebawem w „Kurierze" opublikujemy „kulinarną" rozmowę z piosenkarką.

Dla naszych Czytelników mamy 1 egzemplarz książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.kuchnia . Na SMS-y czekamy do 06.04 do godz. 11.59. A w środę 6 kwietnia o godz.12 uczestnicy konkursu otrzymają SMS-a z pytaniem konkursowym. Książkę otrzyma ta osoba, która najszybciej - i prawidłowo - odpowie na pytanie. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

Komentarze

Lil
Smutne że dopiero przy promocji książki kolejnej perfekcyjnej przypomina się skąd pochodzi jeśli ten poradnik jest takiej jakości jak śpiewanie to szkoda czasu...
2016-04-01 15:03:34

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie