Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Komfortowe śluby i sesje

Data publikacji: 26 stycznia 2016 r. 08:15
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:41
Komfortowe śluby i sesje
 

W miejscu sali sesyjnej Rady Miasta Szczecin - przestronna sala ślubów. Do tego możliwość przeprowadzenia ceremonii w położonym obok ogrodzie. W sali dawnej Filharmonii Szczecińskiej - nowoczesna sala konferencyjna, w której będą m.in. obradować radni. Takie zmiany w lewym skrzydle szczecińskiego magistratu rozpoczną się już w połowie tego roku.

Aktualnie w lewym skrzydle budynku magistratu, w dużej sali na parterze, odbywają się sesje Rady Miasta Szczecin. Piętro wyżej mieściła się przed przeprowadzką do nowej siedziby Filharmonia Szczecińska. Według opracowanych zmian na parterze znajdować się będzie reprezentacyjna salą ślubów Urzędu Stanu Cywilnego. Dla nowożeńców oraz gości, na ceremonie plenerowe, udostępniony zostanie także położony tuż obok ogród

Zmiany nie ominą sali dawnej filharmonii. Odbywać się w niej będą sesje Rady Miasta. Ale będzie także wykorzystywana przez różne stowarzyszenia, instytucje, grupy mieszkańców. Po remoncie sala wyposażona zostanie m.in. w systemy multimedialne (nagłośnienie i projekcja obrazu), do zarządzania obradami (głosowanie, kolejkowanie wystąpień), do rejestracji i transmisji do internetu dźwięku oraz obrazu.

W marcu ma zostać ogłoszony przetarg na wykonawcę prac, które mają się rozpocząć w połowie roku. Planowane zakończenie robót - koniec 2017 roku. Koszt realizacji tej inwestycji to ok. 8 mln zł. ©℗
(dar)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

i bardzo dobrze
2016-01-26 08:56:24
To dobrze , że nareszcie dostrzeżono problem sali ślubów. Na zamku kiedyś było bardzo ładnie, ale po remoncie jak zmniejszono salę to warunki były okropne. Nie było nawet gdzie wnieść lampki szampana po ceremonii. Do tego b. mała powierzchnia sali. Nie czuło się tej uroczystości i godności. Popieram jak najbardziej ten pomysł z nową salą ślubów.
Zmiany
2016-01-26 08:54:14
Oby nie przeprowadzono zmian jak w BOI, gdzie aż zęby bolą.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA