Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Kolizje z drzewami i wiatą

Data publikacji: 18 września 2016 r. 15:58
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Kolizje z drzewami i wiatą
 

W sobotę przed południem na drodze między Krajnikiem Górnym a miejscowością Piasek osobowa mazda uderzyła w drzewo. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kilkanaście godzin później także w gminie Chojna, na drodze krajowej nr 31 audi wypadło z drogi i roztrzaskało przydrożną wiatę. 

 

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę 17 września przed południem na drodze powiatowej niedaleko Zatoni Dolnej między Krajnikiem Górnym a wsią Piasek. W wyniku uderzenia auto zostało poważnie uszkodzone. Rannego kierowcę odwieziono do szpitala.

Natomiast w nocy z soboty na niedzielę osobowe audi jadąc najprawdopodobniej z dużą prędkością wypadło z drogi na zakręcie i uderzyło w drewnianą wiatę. Wiata została doszczętnie zniszczona a jej konstrukcja przygniotła wrak samochodu. Policja nie informuje o osobach, które ucierpiały. Jeden z lokalnych portali internetowych informuje natomiast, że sprawca najprawdopodobniej porzucił swój pojazd.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Lisim Polem a Widuchową. Wiele wskazuje na to, że kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi. Siła uderzenia musiała być duża, ponieważ drewniana konstrukcja runęła i przygniotła samochód.

(r.c.)

Fot. (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA