Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Kolejny zakażony koronawirusem w Zachodniopomorskiem. Jest ich stu

Data publikacji: 2020-04-04 17:51
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-06 12:08
Kolejny zakażony koronawirusem w Zachodniopomorskiem. Jest ich stu
 

W województwie zachodniopomorskim jest kolejny przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To mężczyzna z powiatu polickiego.

Potwierdzony w sobotę (4 kwietnia) po południu nowy przypadek zakażenia to mężczyzna w średnim wieku z powiatu polickiego. Jest hospitalizowany w szpitalu wojewódzkim w Szczecinie.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 100/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W sobotę o godz.18 w szpitalu zakaźnym przy ul. Arkońskiej w Szczecinie przebywało 28 pacjentów z koronawirusem: 24 na oddziale zakaźnym w stanie dobrym i 4 na OIOM-ie w stanie ciężkim.

(ip)

Fot. iStock

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

;(
2020-04-04 19:25:23
Miasto Olsztyn kupiło ponad 100 tyś maseczek dla każdego mieszkańca-takich bawełnianych wielokrotnego użytku-wysyłają poczta, Gmina Dobra- podobnie, a u nas się nie da? ilu krawców jest w miescie ze 100 , na czacie pytano o to prezydenta że składali zamówienie i ktoś im deklarował 2 tys i nie wiadomo kiedy, tu nie ma czasu na czekanie, samemyu trzeba szyć niech miasto zapłaci z kasy miejskiej pare zł za maseczkę i wyśle do ludzi ,jak ma być szczyt to tylko i wyłącznie wychodzenie na zewnątrz w maseczce minimum bawełnianej wielokrotnego użytku i rękawiczki gumowe- nawet takie do sprzątania na codzień mogą ochronić bardzo duża liczbę osób .Jak ktoś nie wie gdzie i jak kupić maseczki- są na allegro ale wystarczy tez podzwonić do lokalnych zakładów krawieckich bo szyją maseczki w cenie 5-10zł /sztuka, lepsze to niż nic

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ