piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kolejny wypadek na S3

Kolejny wypadek na S3 (akt. 1)

Kolejny wypadek na S3
Data publikacji: 2019-06-09 16:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Wywietleń: 4114 395774

Około godz. 16 doszło do kolejnego wypadku na wysokości miejsca, w jakim wydarzył się tragiczny karambol, w którym zginęło 6 osób. Tyle że tym razem dwa samochody osobowe (bmw i audi) zderzyły się na przeciwległych pasach S3, prowadzących w kierunku Szczecina.

- Zderzenie jest na tyle poważne, że w jednym z samochodów jest zakleszczony ranny. Ratownicy usiłują go wydobyć z auta - potwierdza Paulita Targaszewska, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Rannych zostało troje dorosłych pasażerów obu aut. Kobieta doznała urazu nogi i przez pogotowie została przetransportowana do szpitala w Zdunowie. Do tej samej placówki trafił poszkodowany w tym samym wypadku mężczyzna, z urazem kręgosłupa. Natomiast trzeci z rannych, w głowę, został przewieziony karetką do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej.

Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

(an)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Andrzej
To wina kierowców, jeżdżą jak wariaci ,zapier..... ... jak oszołom wciskają się na chama bo będzie 1 minute szybciej. Debile jak nie umia jeździć i się spieszą to niech dzień wcześniej wyjeżdża.
2019-06-10 13:23:32
re: Jazzon
serio? a co tam można focić? może rozgrzebaną budowę? więc energopol ma z tym wiele wspólnego.
2019-06-10 13:15:36
stop łamaniu przepisów
Czekam na nowe ostrzeżenia przed Policja na "Suszom Szczecin". "Kierofcy" perfidnie łamiący prawo ostrzegają się na jednej z grup na Facebooku o kontroli tylko po to żeby móc zagrażać życiu i zdrowiu innych kierowców
2019-06-09 20:32:26
Jazzon
Ten wypadek ma niewiele wspólnego z pracami energopolu, bardziej prawdopodobne jest że ktoś przyhamował żeby zrobić fotkę komórką, a ktoś inny już nie zdążył wyhamować.
2019-06-09 20:26:55
Merc
Zabrali słup dla BMW na Basenie to kierowcy BMW rozbijają się na autostradzie
2019-06-09 19:25:38
???
Paulita?
2019-06-09 17:05:23
SromotnikBezwstydny
Rozgrzebany przez ENERGOPOL wjazd i wyjazd do i ze SZcz-na w Kijewie to katastrofa budowlana!!! "Roboty" w żółwim tempie.Oznakowania fatalniejsze od fatalnych!Brak oznakopwania gdzie kończy się S3 a zaczyna A6 i odwrotnie. Oznakowania poziome i pionowe to amatorszczyzna!!! Czy ktoś sprawuje nad tym bałaganem drogowym nadzór???
2019-06-09 16:55:46
Hit
No oczywiscie BMW I AUDI!!! ZNOWU WSZYSCY WINNI TYLKO NIE TŁUMOKI!!!
2019-06-09 16:52:12
kierowca
Taką cenę płaca kierowcy za dopuszczenie energopolu do eksperymentowania z wykonastwemnaq wężle Kijewo i dalej na s3/s6