Niedziela 01 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Kolejne poradnie wyremontowane

Data publikacji: 2017-09-03 16:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:48
Kolejne poradnie wyremontowane
 

Już w poniedziałek (4 września) do odnowionych pomieszczeń budynku przy ul. Broniewskiego 2 w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie wracają poradnie: Neurochirurgiczna, Reumatologiczna, Chirurgiczna, Chirurgii Naczyniowej oraz Chirurgii wątroby, trzustki i dróg żółciowych.

Poradnie zostały wyremontowane i wyposażone w ramach projektu „Przebudowa budynku hotelu pielęgniarek na potrzeby poradni specjalistycznych i administracji SPWSZ”, który został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego. W trakcie remontu, przez ostatni rok, gabinety funkcjonowały tymczasowo w budynku C.

- Poradnie zajmą południowo-zachodnie skrzydło pierwszego piętra budynku przy ul. Broniewskiego 2. W tym samym miejscu działają poradnie: Neurologiczna, Transplantologiczna oraz Hepatologiczna, a od niedawna także Poradnia Endokrynologiczna - informuje Natalia Andruczyk, rzecznik prasowy szpitala. - Dla pacjentów przygotowano dwie duże poczekalnie oraz nowe toalety, w tym dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się takze winda, szatnia dla pacjentów, a pomieszczenia są klimatyzowane. Na tym samym piętrze mieści się punkt pobrań.

Wraz z poradniami do budynku przy ul. Broniewskiego 2 wraca także ich rejestracja (przy wejściu na parterze). Numery telefonów pozostają bez zmian: 91 813 94 03 oraz 91 813 91 95.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ