Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Kolejne dwa przypadki koronowirusa w szpitalu w Zdunowie. W sumie 4 zakażonych

Data publikacji: 2020-04-14 12:49
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-15 12:36
Kolejne dwa przypadki koronowirusa w szpitalu w Zdunowie. W sumie  4 zakażonych
 

Wśród personelu szpitala w Szczecinie - Zdunowie we wtorek potwierdzono testami kolejne dwa przypadki zarażenia Covid-19. To pielęgniarka ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz ratownik medyczny. W sumie wirusa wykryto już u czterech pracowników tej placówki.

- W tej chwili w kwarantannie przebywa 37 osób z personelu szpitala - poinformował Mateusz Iżakowski, rzecznik prasowy Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie.

Po wykryciu w poniedziałek pierwszych dwóch przypadków koronawirusa Szpitalny Oddział Ratunkowy w Zdunowie został zamknięty do 21 kwietnia 2020 r. Pozostałe oddziały nie przyjmują pacjentów do odwołania. Wstrzymana została również działalność poradni specjalistycznych w Zdunowie. W sprawie umówionych wizyt ze wszystkimi pacjentami ambulatoryjnymi kontaktować się mają w tym tygodniu pracownicy szpitala. W tej chwili trwają prace nad przywróceniem opieki ambulatoryjnej w placówce przy ul. Sokołowskiego.

(ip)

Fot. Katarzyna Lipska-Sokołowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jjj
2020-04-15 12:30:52
Wypowiada się i poucza "doktor", ale sam szydzi z innych np. pisząc o "tvpis". Widocznie jest wyznawcą, który uległ narracji niepolskiej tvn. Tvpis przynajmniej jest polska.
Kaska
2020-04-14 23:23:26
Wszyscy potrafią tylko wytykać, tego źle leczą, tamten po leczeniu w szpitalu jeszcze gorzej się czuł... lekarze i personel medyczny to też ludzie, którzy leczą wasze dupska, trochę pokory i wdzięczności. Na forum pierduty wypisuje a jak sam trafi na odział to z czekoladkami leci i w oczka zagląda lekarzowi. Hipokryci... Nie ma to jak kogoś obrazić, wtedy lepiej się czujemy prawda?? Szkoda tylko że nie stać jednego czy drugiego, żeby osobiście podzielić się z lekarzem swoimi opiniami. Zakłamane gnojki.
@piotr k
2020-04-14 17:51:44
Dales rade- poleciales najnizej jak mozna...
Konował Zdunowski
2020-04-14 16:36:33
Szanowny Panie/ Pani Huk Punkt pierwszy- jedzenie nie jest takie złe, wielu lekarzy dyżurnych je kupuje(jest taka opcja, bo zaraz odezwie się głos że pacjentom z talerzy wyjadamy i dlatego dla nich nic nie ma)- dostajemy dokładnie to co pacjenci na diecie normalnej Po drugie- nie wiem z jakiego powodu był hospitalizowany członek rodziny, ale proszę mieć świadomość np.: poantybiotykowych bólów brzucha, o pacjentach po operacjach nie wspomnę. Po trzecie- powszechnie wiadomo, że okres rekonwalescencji po chorobie jest długotrwały i nie kończy się z momentem zakończenia hospitalizacji Po czwarte- życzę dużo zdrowia, pogody ducha i zrozumienia dla innych ludzi
huk
2020-04-14 15:49:46
Jedna osoba u mnie w rodzinie tam lezala tam rok temu. wyszla w gorszym stanie niz przyszla. jedzenie obslizgle, marne (jak za 2 zlote), a prawdopodobnie zarazila sie jakas bakteria grozna, bo ani glodu, bole brzucha po wysciu i ponad miesiac dochodzila do siebie. rada dla szpitala ? zdezynfekujcie caly szpital, lacznie z fugami i groznymi bakteriami tam siedzacymi.
Doktor
2020-04-14 14:36:45
Jest i Piotr k. Szydzisz z personelu który zachorował w trakcie pracy. Poczekaj aż ty trafisz albo ktoś z twojej rodzinki wtedy jesteście tacy mili i uprzejmi. Brawa dla medyków o 13- stek żygać się chce. Gdzie byliście z tymi brawami jak rezydenci strajkowali dla was o poprawę standardów leczenia nie o pieniądze na podwyżki jak było w tvpis. Mimo wszystko życzę zdrowia bi mam jeszcze resztki empatii nawet dla takiego bydlaka jak ty.
Piotr K.
2020-04-14 14:06:44
Do tych 4 nie doliczyli 5go -Jego Ekscelencji Koperciarza - on chyba to przywiózł z nart

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA