sobota, 29 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów”

KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” [GALERIA]

KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów”
Data publikacji: 2020-01-23 19:13
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-25 18:39
Wywietleń: 1365 439537

Pod sądem przy placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie odbyła się w czwartek szczecińska odsłona protestów przeciwko zmianom w sądownictwie przeprowadzanym przez Prawo i Sprawiedliwość – takie manifestacje zostały zorganizowane także w innych miastach Polski. Przeciwnicy prawicy uważają, że dąży ona do kneblowania sądów, równoznacznego z rozwodem z Europą. PiS deklaruje, że walczy z patologiami w polskim wymiarze sprawiedliwości.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów” KOD protestował przeciwko „kneblowaniu sądów”

Komentarze

Historyk
Do krzykaczy i KODu,gdzie pracował w PRL wasz mówca?
2020-01-25 18:24:04
zieeew
Kto lansuje tych kodowców z PRL?To tacy spóźnieni ciepłolubni rewolucjoniści sieroty po gazwybie.
2020-01-25 16:39:34
@...
Czy mniej? Nie wiem. Wsadzili ich nawet do trybunału konstytucyjnego. Patrz: Piotrowicz.
2020-01-25 15:28:03
Wąski
Skąd oni biorą te nazwy?Knebel i kaganiec, BSDM im w głowach czy co?Krzyczą o kagańcach a przecież w kagańcu i z kneblem trudno krzyczeć.No tak,logiki u nich nie znajdiosz oni przecież jeszcze z PRLu
2020-01-25 11:34:37
...
Peerelowskich szumowin coraz mniej. To dobry prognostyk.
2020-01-25 10:54:12
gość
Odcinanie ryja od koryta boli, stąd ten kwik i jazgot.
2020-01-25 10:13:17
on
KOD-HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...Dziwolągi, nie mają co robić otumanieni jak mało kto.Zapytajcie ich o co chodzi to żaden nie będzie wiedział!.HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...
2020-01-25 09:21:24
@Odliczający
Nadajesz się na bajkopisarza. Dzieci taką literaturę łykną.
2020-01-24 22:49:47
@Odliczający czas ... do PIS-ego upadku
wg was jedynym marzeniem Polaków jest być pod butem niekwestionowanych autorytetów, nietykalnej kasty, sodomitów i reszty dewiantów LGBT (dewiacja w ujęciu statystycznym jako odchyłka od mediany populacji) oraz migrantów negujących polską kulturę... nie możemy się wręcz doczekać kiedy większości narzucicie wole mniejszości... piszczymy z radości byście nas okradali nie dając nawet 500+ za to strzelając do nas z broni gładkolufowej...
2020-01-24 22:24:25
towarzysz
Towarzysze o towarzyszki przyszli pod były urząd KC siedzibę KW PZPR do pracy i nie zostali wpuszczeni
2020-01-24 19:01:47
Odliczający czas ... do PIS-ego upadku
Zachłanny na nadwładzę prezes i jego partia grają tak jak mu na to lud pozwala a pozwala na bardzo dużo. To co stało się przez ostatnie lata to odarcie z glorii mitu Polaka krzewiciela wolności i demokracji. Coś się stało z tym narodem albo być może zawsze był łaknący władzy silnej ręki wodza. Nabożne czczenie marszałka Piłsudskiego coś o tym mówi. A powiedzmy sobie szczerze, motywacje do rewolucji lat 80tych obalenia reżimu PRLowskiego brały się głównie z kompletnej bryndzy ekonomicznej. Nie trudno o bunt w kraju w którym papier toaletowy staje się dobrem luksusowym. Dopiero za tym poszły wyższe potrzeby wolnościowe i marzenia o zachodniej demokracji. A teraz z papierem już nie ma problemu, sklepy są pełne. Obecnie aż prawie 50% społeczeństwa przymyka oczy na dewastowanie podstaw demokracji i instalowanie krypto PRLowskiego autorytaryzmu dopóki jest chleb na stole a władza przekupuje sowitym socjałem i obiecuje jeszcze więcej „plusów”. Taka jest prawda o Polsce. Czar prysł. A „łagodność” prezesa obecnie to cyniczny zabieg spin doktorów, odrobili lekcje, doskonale zdiagnozowali potrzeby ludu a te potrzeby wcale nie są takie wzniosłe. Parafrazując pewne słynne powiedzenie pewnego słynnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, PiS propaguje wśród narodu wersję na opak „Nie pytaj o to co ty możesz zrobić dla kraju ale o to co państwo i prezes może zrobić dla Ciebie”.. Orwellowskie, populistyczne, fajne i wygodne i nie zmuszające lud do specjalnego wysiłku, tylko, że z takich inspiracji nie zbuduje się przedsiębiorczego, innowacyjnego społeczeństwa a co za tym idzie bogactwa. Niestety. Przykre, być może Polacy chcą takiej władzy, chcą życ pod butem autorytaryzmu, chcą być zdani na kaprysy pana władcy zbawcy,... chcą „czy się stoi czy się leży, cztery tys. się należy”, chcą manny z nieba? Tylko, że ta „manna” kiedys się skończy i ktoś kiedyś będzie musiał słono za nią zapłacić...A wtedy naród gremialnie znów przypomni sobie o demokracji i prawach obywatelskich............Polak mądry po szkodzie???
2020-01-24 18:05:59
felczer
Na fotografiach widać, że brak życia seksualnego prowadzi do dewiacji i wychodzenia na ulicę.
2020-01-24 17:57:22
znudzony
A traktor na dachu sądu warczy nadal - pierdzenie w stołki wymaga permanentnej klimatyzacji.
2020-01-24 17:54:32
kodziarz
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...KODZIARZE!!!.HAHAHAHAHAHAHAHAHA...jeszcze to dziwactwo istnieje ?.Za robotę by się wzieli, a nie robić zadymy.Czy oni rozumieją o co chodzi?.Raczej nie.
2020-01-24 15:18:17
hert
Mam nadzieję że w tej sprawie zadziała Unia Europejska i ukróci niszczenie prawa w Polsce przez PiS
2020-01-24 14:32:32
znudzony
Sąd Rejonowy przy pl. Żołnierza ustawił na dachu budynku traktor, który hałasuje w dzień i w nocy. Ciekawe czyja to robota dywersyjna, KOD-u czy PiS-u? A może to zwykła indolencja trzeciej władzy?
2020-01-24 12:32:14
znudzony
Przecież są wolne - najwolniejsze w Europie. Czy można orzekać jeszcze wolniej?
2020-01-24 12:22:07
greg
Pora umierać albo emigrować.Janusze barbarzyńcy górą. Nawet jak w końcu przegrają, to i tak Ci, którzy ich popierają zostaną w tym kraju. Zegnaj Europo, sorry za spektakl prymitywów.
2020-01-24 09:41:16
Janek bury
MIAL RACJE CEJROWSKI MOWIAC O SEDZIACH SN ""WSZYSCY WON""
2020-01-24 08:43:18
roger
dostaniesz karę od rodo to zaczniesz myśleć
2020-01-24 08:19:18
Brawo KOD
Dobrze widzieć że jest jeszcze grupa Polaków zaangażowana w obronę prawa w Polsce.
2020-01-24 08:10:35
Dik
"Rzygam budyniem"- jak tak można!? Chamstwo! Motali tak, że 30 lat na Kiszczaka było mało. A za baton na miesiąc do Wronek wsadzali.
2020-01-24 06:56:53
zbierają kasę dla "Kijka"
na stypendium jeszcze czy już na zaległe alimenty? Gdzie jest "puszka Mateuszka"? Dam "grosik" żeby nie głodował w demokracji.
2020-01-24 00:29:39
@Hobok
Gdyby nie donosicielstwo i kłamstwa totalnej targowicy zagranicą, walczącej w ten sposób z demokratyczną władzą, głosowanie za sankcjami na własne państwo przez totalną targowicę, to Bruksela by się tak Polską "nie martwiła".
2020-01-23 23:55:02
itd
Kapitan TW WSW Iwulski skazujący działaczy Solidarnosci na wiezienie siedział obok przywódczyni puczu radcy prawnego tvn nagradzanej i odznaczanej przez Niemcow -gersdorf.
2020-01-23 23:47:28
Hobok
Chłopaki od Mateckiego! Posłuchajcie! Na nic wasze wysiłki w "Kurierze" bo sytuacja w realu jest juz tragiczna.Moze za rok Lubieszyn i Kołbaskowo bedzie juz lezeć w strefie nadgranicznej jeśli Unia wypowie nam Maastricht. Inwestycje w Szczecinie mogą być nieskończone jesli unia obetnie nam kasę.A ty jeden z drugim martwisz sie, że tak mało ludzi protestuje. Taka ilosć w zupełnosci wystarczy.Przy zmywaniu Szczecina było was dosłownie siedmiu i czterech reporterów.
2020-01-23 23:27:34
krotko
WSROD Tych 60 z sn było miedzy innymi dwóch nagranych ''niezależnych i niezawisłych.Ustalali jak skutecznie napisac kasacje a jeden z nich chwalil się jak gwalcil nieletnie dziewczynki w Tajlandi.
2020-01-23 23:26:06
ale zbuk !
Więcej komentarzy niż demosrantów .
2020-01-23 23:21:17
ben
Znów te sieroty po PRL-u
2020-01-23 22:54:23
OZI
Ja tam bym każdego sprawdził skąd pochodzi i co robił.Ilu z MO i SB i z PZPR a ilu rzeczywiście pracowało w pocie czoła w czasach komuny gdy czerwone kacyki urządzały sobie pańskie życie
2020-01-23 22:41:38
Klara
Dlaczego nie protestowali jak rozwalili budżet za poprzedniej władzy przez wypłynięcie 250 mld zł? Smutne że tak marzną porzuceni,bo ich mocodawcy czy inspiratorzy siedzą rozparci w wygodnych fotelach palą cygara piją dobre wina i rozmawiają o egzotycznych wakacjach z młodymi kobietami.Cóż takie życie ludzi którzy nie chcą nic zrozumieć i spojrzeć na interes Rzeczpospolitej
2020-01-23 22:29:39
prawdziwa demokracja
Świetne zdjęcia! Wyraźnie widać że to garstka sierot po KOD i Mateuszu Kijowskim.Gdyby ich zapytać ( oprócz A.Milczanowskiego) to z pewnością nie odróżniają powoda od pozwu i sądu od kolegium ale nie przeszkadza im "rzygać budyniem". Dobra robota "Kuriera Szczcińskiego" wyraźnie nie spreparowano przekazu i zdjęć jak w innych słusznych mediach że niby jest olbrzymie poparcie dla tych przeciwników zmian i demokracji. Doszli do ściany i co zrobią dalej?Podpalą Polskę, dom w którym mieszkamy wszyscy w imię obrony przywilejów emerytalnych esbeków i ubeków oraz nietykalnej kasty jaką jest część środowiska sędziowskiego? Nikt nie ustąpi.Trzeba zmieniać na lepsze Polskę bo znowu ją stracimy albo zbiedniejemy. Gdyby nie byli tak zacietrzewieni i bardziej wykształceni to z pewnością zobaczyliby analogie do Potockich i innych Targowiczan którzy przecież tylko bronili wolności.
2020-01-23 22:23:32
hmm
dyżurni "niezadowoleni", przy urnach proszę się wykazać.
2020-01-23 22:15:50
Tomson
Kodziarskie pajace.
2020-01-23 22:14:46
na zdjeciach obrońcy władzy dawnego KW PZPR
epokowa chwila widzieć Milczanowskiego broniącego komunistycznych sędziów skazujących Polaków na kary bezwzgle3dnego pozbawienia wolności za ulotki Solidarność... tak oto postkomuna zblatowała się z zdrajcami z Solidarności.
2020-01-23 21:59:05
@ popijajać kawkę..
próbujesz tłumaczyć co ma do stracenia najwyższa kasta - bezkarna, zwyrodniała niedemokratycznie wybierana trzecia władza która toczy rak chowu wsobnego i degeneracja absolutnej korupcji? Mam nadzieje ze w końcu będzie referendum w którym bezkarna najwyższa kasta straci przywileje i zostanie rozliczona za wszystkie lata bezprawia i łamania konstytucji (art 2 Konstytucji RP)
2020-01-23 21:56:50
I masz
Zero trolli wypuścił
2020-01-23 21:42:02
skorpionjk
"To się dzieje Zaszczuć inteligencję: nauczycieli, sędziów, lekarzy. Z reszta sobie poradzą" Chciałbym zauważyć, że swoim zachowaniem to wy próbujecie zaszczuć większość wyborczą, gdyz nie możecie się pogodzić z utratą swoich przywilejów utrzymywanych po 89 roku
2020-01-23 21:35:16
Jack93
No pięknie na 7 zdjęciu mój sąsiad Henryk Z. emerytowany milicjant. Jest dumny z tego że brutalnie traktował opozycję z solidarności a teraz w pierwszym rzędzie w KOD sądów broni. Chichot historii. KOD = PZPR bis!
2020-01-23 21:30:39
Ww
Znów widzę sami młodzi ludzie bronią sędziów😂😂
2020-01-23 21:18:14
ADWOKAT
LIPA I PAN MINISTER MILCZANOWSKI W TO SIE BAWI
2020-01-23 21:06:36
MIESZKANIEC Z PRAWEGO BRZEGU
MARSZALEK ROZPEDZ TA BANDĘ, BO IM NIE WYGODNIE W TYCH SĄDACH , JAKI PIS WAS GONI LUDZIE WAS GONIA , NIC TYLKO ROZWAZACIE CO TU ZROBIC A SPRAWY CZEKAJĄ NA KOGO, ZABRAC KASĘ TO UCIEKNA DO INNYCH PROFESJI. PIS TO PRAWDA ZWAMI KONCZY ZABAWĘ A ILE NA WAS SKARG W MINISTERSTWIE SPRAWIEDLIWOSCI OD LUDZI TO WAM SĘDZIOWIE W GŁOWIE SIĘ NIEMIESCI I TO GŁÓWNIE ZA PRZEWLEKŁOSC PROWADZONYCHSPRAW, GDYBYM TAKI SZYBKI BYL W SWOJEJ PRACY SZEF FIRMY JUZ DAWNO POKAZALBY MI MRAMĘ WYJSCIOWĄ
2020-01-23 21:01:44
Joens
Gardlowalem i broniłem sądow na wszystkich demonstracjach, -do czasu jak znajoma mi pracownica szczecinskiego sądu postawiła mi pytanie czy rozumiesz za czym gardłujesz. Przypadkowo stałem się ofiarą przestępstwa. Nieudolna policja nie potrafiła znaleźć dowodw. Dostarczylem jej te dowody i sprawę skierowala do sadu rejonowego- prawobrzeże.no i czekam już drugi rok. Interweniowałem u sędziego. Dostałem odpowiedź -"może pan sobie pisać ile pan chce i do kogo pan chce. Straciłem kase, zdobyłem doświadczenie.Bezcenne dla przekazania dorastającym wnukom.
2020-01-23 20:59:54
Antoni
Śmiać się chce z tych zmanipulowanych i zakompleksionych ludzi.
2020-01-23 20:54:58
Odliczający czas ... do PIS-ego upadku
Oto filozofia "dobrej zmiany": każda władza wybiera sobie takich sędziów, jakich chce. Bo komu sędzia ma służyć? Władzy.
2020-01-23 20:47:10
popijajać kawkę..
Kaczyński nie ma nic do stracenia-rodziny, przyjaciół. Jest nieszczęśliwy, nosi w sobie nienawiść, butę, pogardę. Jest bezwzględny, wyrachowany. Otoczony lizusami, stracił poczucie rzeczywistości i sunie jak taran. Większość Polaków go nienawidzi ,za to, że nas podzielił na sorty-"gorszym "pogardza. Swą "władzę" zbudował na kłamstwie. Doszedł w absurdach do ściany, ale się nie cofa. Ta ściana runie. Za ścianą...?
2020-01-23 20:23:22
@cdn
Czasem lepiej jest milczeć i tylko wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości, dzbanie.
2020-01-23 20:14:41
@roger
Bądź miły i milcz, klecho. Jeszcze nie widziałem, żebyś napisał coś merytorycznego.
2020-01-23 20:11:55
aj waj
KODziarstwo idźcie na Aleję Adamowicza to jest odpowiednie miejsce na takie manifestacje!
2020-01-23 20:11:22
Pytanie
Czy zwykły człowiek pojmuje istotę trójpodziału władz?
2020-01-23 19:55:33
cdn
ROPUCHA GERSDORF NA NIEMIECKIM ZOLDZIE DO OSTATNIEGO DNIA BEDZIE SZKODZIC PANSTWU POLSKIEMU>
2020-01-23 19:44:42
gregor102
..boli utrata "nielegalnych wpływów z VATu".. ;)
2020-01-23 19:34:56
roger
na oczyszczalnię ścieków idżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020-01-23 19:23:20
To się dzieje
Zaszczuć inteligencję: nauczycieli, sędziów, lekarzy. Z reszta sobie poradzą
2020-01-23 19:21:36
biedaki
Sądy są wolne, bo na wyrok czeka się średnio 2 lata. Czego nie rozumiecie?
2020-01-23 19:20:13
Jazon
Coś coraz mniej liczny ten klub dziwolągów...