sobota, 04 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach

Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach [GALERIA]

Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach
Data publikacji: 2020-02-26 23:43
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-27 23:47
Wywietleń: 1310 444855

Klaudia Jachira, posłanka KO, w środę wieczorem spotkała się z mieszkańcami Szczecina w Centrum Dialogu Przełomy.

- Wydaje mi się, że prawdziwy mandat poselski spełnia się właśnie podczas spotkań z ludźmi i dlatego jeżdżę po kraju. Zanim weszłam do Sejmu, brakowało mi spotkań z posłami. W każdym rejonie Polski są inne sprawy, inne problemy i chciałabym poznać, co boli w każdym z nich - posłanka tłumaczyła swój przyjazd do Szczecina, który nie jest jej okręgiem wyborczym. 

Jachira zadeklarowała, że chętnie porozmawiałaby także z ludźmi o zupełnie odmiennych poglądach politycznych, ale takie osoby na sali się nie pojawiły.

Jej zdaniem pokolenie 30-latków w Polsce w większości nie interesuje się dziś polityką i nie popiera żadnej konkretnej partii. - To, że jesteśmy skoncentrowaniu na naszym najbliższym otoczeniu: rodzinie, bezpieczeństwu materialnym, to niestety jest wina pokolenia moich rodziców. Nie było edukacji obywatelskiej. Dzisiejsi 15-, 16-latkowie, którzy wychodzą na strajk klimatyczny, w ogóle nie wierzą już w klasę polityczną. To jest bardzo smutne - oceniała Klaudia Jachira.

Jachira, która z wykształcenia jest aktorką, zyskała popularność jako artystka i satyryczka krytykująca rządzącą partię. Była też aktywną uczestniczka marszów Komitetu Obrony Demokracji w rodzinnym Wrocławiu i w Warszawie. Do Sejmu IX kadencji dostała się startując z listy KO, jako kandydatka obywatelska. Organizatorem jej środowego spotkania w Szczecinie był KOD.

(ip)

Fot. Łukasz Tymko

Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach Klaudia Jachira na spotkaniu w Przełomach

Komentarze

Szkoda muzeum
Jaka Dyrekcja tacy goście..Ale w redakcji chyba też są fani Koprofilii
2020-02-27 23:37:59
Szkoda tego miejsca
Po co do takiego miejsca w Szczecinie które upamiętnia patriotów którzy byli gotowi oddać życie za wolną Polskę osoby które kwestionują takie postawy.Humus i włoszczyzna w głowie i na głowie blaszka. W dodatku w przestrzeni publicznej osoby takie nie budują wspólnoty a ją kwestionują.W imię głupich heppeningów są gotowi naruszać czyjś mir i po prostu nawet już nie dobry smak ale zwykłą ludzką przyzwoitość która powinna być stałym elementem kontaktów. Naprawdę nie ma innych miejsc?
2020-02-27 21:58:13
@ Idea
Turczynowicz jest mądra i dlatego od ciebie zaproszenia nie przyjmie. Pozostaje ci tylko, niestety, idiotka.
2020-02-27 20:26:09
@hehehe
Ale nie wygląda jak Sophia Loren na emeryturze , a M.K-D. i owszem .
2020-02-27 19:01:59
hehehe
PO powinna Jachirę wystawić na prezydenta bo jest tak samo inteligentna jak Małgośka K-B!
2020-02-27 17:03:06
Idea
Następnym razem zaprosimy gryzonia Turczynowicz. Założymy jej kaganiec.
2020-02-27 16:26:13
pl
Super spotkanie
2020-02-27 14:54:53
jab
Dziwne, że nie ma ani jednego foto z sali pokazującej ewentualną wysoką frekwencję "publiczności".
2020-02-27 12:47:26
do: Jacyś ludzie..
- gdyby rozdawali "cipomaryjki" lub "czujniki dymu" w sali by się wszyscy nie PO_mieścili
2020-02-27 12:28:11
niemiecki donald
bo tam nie było publiczności parę czubków z kodu to wszystko:)
2020-02-27 10:56:15
czytam
Dialog ? Nie mam blaszki .
2020-02-27 10:41:41
kto
Kto ją tam wpuścił? Po co?
2020-02-27 09:45:41
Marek
Co za ochlapusy...
2020-02-27 09:16:25
@Jacyś ludzie tam byli?
Pewnie było same KODziarstwo dlatego Kurier nie pokazał publiczności?! Te same gęby od 5 lat i ten sam poziom intelektualny jak pożal się Boże "posłanka"!
2020-02-27 09:10:53
Sylwia
Kto by chciał ja słuchać
2020-02-27 09:06:56
Ano
Aktorka słaba, nawet roli posła zagrać nie potrafi, a to nic trudnego:-)
2020-02-27 08:45:14
marco
A kto tam był ręka w górę?
2020-02-27 08:43:36
pozdrowienia
Posłanka Lichocka pozdrawia wszystkich Polaków środkowym palcem
2020-02-27 08:39:17
były artysta
"artystka i satyryczka krytykująca rządzącą partię" nie jest ani artystką, ani satyryczką, ani aktorką.
2020-02-27 08:25:00
07
Tej pani dziękujemy!!!
2020-02-27 08:11:54
roger
to spotkanie miało być na Broniewskiego...
2020-02-27 07:40:09
Waldek
Widać, że ona i ten gościu w dobrze dobranej koszuli są niepełnosprytni umysłowo.
2020-02-27 07:37:58
Brawo Klaudia Jachira
Poparcie dla PiS konsekwentnie spada, Polska się budzi z letargu
2020-02-27 07:27:48
do: Jacyś ludzie...
A po co, pustych krzeseł nigdy nie widziałeś? :)
2020-02-27 07:04:54
Jacyś ludzie tam byli?
Dlaczego nie ma żadnego zdjęcia z publicznością?
2020-02-27 00:11:17